Bakaláři 1999 (1999) (pořad)

Bakaláři 99 / Chatař Startování za tepla Osudové setkání // Bakaláři 99 / Mladý chemik Bedřich má psy rád Schůze // Bakaláři 99 / Až budeš starší Nedělejte ze mě vola Profesor // Bakaláři 99 / Můj muž je Einstein Řezník Já a Karel // Bakaláři 99 / Sponzor Klika s klikou Ctirad a Šárka v Šárce // Bakaláři 99 / Samozvaný host Strašidlo MDŽ // Bakaláři 99 / Je to jináč Jáma Neděle // Bakaláři 99 / Žena z druhé ruky Komu zvoní hrana Pan Princ trucuje // Bakaláři 99 / Kabát Vše pro dámu Neprůstřelná nevěra

Cestování s dětmi (1998) (seriál)

Docela dobré bakalářské povídky, několikrát samostatně vysílané na čt Pas, Systém Jarda Král a Andělé

Klub zabijáků (1988) (TV film)

Dávali v TV jako KLUB ZABIJÁKŮ. Jestli si dobře pamatuji jednalo se o nějaký striptýzový klub, kde docházelo k vraždám a řešili to nějakou volavkou.

Krvavá stopa (1992)

Krásná soudkyně bere spravedlnost do svých rukou a likviduje nebezpečné recidivisty. V TV jako KRVAVÁ STOPA. Přidávám pár herců: Maria Richwine (Rosanna), Jeff Osterhage (Rick Massey), Fernando Garzón (Victor), Craig Alan (Max), Danny Trejo (Palmer). Režie: David Garcia.

Monte Carlo (1986) (TV film)

Monte Carlo - 1940. Do města rulety přijíždí slavná zpěvačka ruského původu Katrin. I když se okamžitě stane středem pozornosti novinářů, žádný z nich netuší, že ve skutečnosti jde o agentku ve službách britské tajné služby. V Monte Carlu se však objevuje i německý obchodník, který ve skutečnosti pracuje pro gestapo. Má zabránit útěku Židů z Evropy. Katrin se dostane do kritické situace, když fotografuje vojenské lodě v přístavu, ale na poslední chvíli ji pomůže americký spisovatel, který se v Evropě marně pokouší o napsání bestselleru. Katrin získá od italského generála informace o party německých a italských průmyslníků a připraví tak krvavý útok letadel R.A.F. Sama se při něm ocitne ve smrtelném nebezpečí.

Nikto nie je doma (1972) (seriál)

15 osmiminutových povídek o chlapci, co zůstává sám doma a nesmí nikomu otevřít. Názvy jednotlivých povídek: 01. Potopa 02. Návštěva 03. Malíři 04. Ocet 05. Váza 06. Narozeniny 07. Schovávačka 08. Velké prádlo 09. Velká oprava 10. Velká přehlídka 11. Velké divadlo 12. Velká hra 13. Velký strach 14. Velká cesta 15. Překvapení. Ve všech dílech hraje Tomáš Havetta jako malý Palko (mj. syn režiséra Ela Havetty), Ida Rapaičová jako jeho matka a Katka Zatovičová, Palkova kamarádka. V epizodních rolích se objevily mj. Stanislav Tříska, Andrej Hric, Eva Križíková, Martin Huba, Václav Babka, Peter Debnár aj. Pro československou televizii Bratislava vyrobilo FS Gottwaldov v režii Josefa Pinkavy. Dával CS Film. 07/2012

Vražedný lék (1991) (TV film)

Na VHS od společnosti Guild Home Video jako VRAŽEDNÝ LÉK. Když se doktorce Kathy Hollandové podaří otevřít vlastní ordinaci, splní se tím její životní sen. Pak ale jeden z jejich pacientů náhle zemře po běžném ošetření a pitva odhalí, že šlo o vraždu. Objevují se další mrtví a všechny stopy vedou ke Kathy a její ošetřovatelce Genene. Kathy ale trvá na své nevině a hodlá očistit svou pověst v okolí, které ji považuje za několikanásobného vraha.

Tvrdá hra (1989)

Na VHS vydala společnost Davay Home Video jako TVRDÁ HRA (The Hard Way). Trojice agentů z americké protidrogové brigády má za úkol na území tzv. zlatého trojúhelníku na hranicích Bolívie, Brazílie a Kolumbie zatknout jednoho z největších narkobaronů. Tajný plán je však vyzrazen a tak agentům nezbývá, než se pokusit v drsném prostředí zachránit svou vlastní kůži. Pinheiro má základnu uprostřed pralesa, kde soustřeďuje rostliny koky a odkud řídí všechny akce. Agenti Carl Groler, Paolo Ibanez a John Barrymore jsou mu v patách. Režisér Michele Massimo Tarantini v některých filmech jako Michael E. Lemick.

Telefon (1983) (TV film)

Ondřej Havelka si poplete telefonní číslo a úplně jako náhodou zavolá Janě Bouškové, své bývalé lásce, kterou deset let neviděl a kvůli které se ani neoženil. Nakonec si po telefonu domluví svatbu a poprvé se vidí až při ní. Kdo neviděl - neuvěří.

Andělé z pekel (1968)

Na VHS jako ANDĚLÉ Z PEKEL. Mike se vrací z války ve Vietnamu do nešťastného manželství a zároveň se dostává do konfliktu se zákonem. Opouští manželku a v jiném městě zakládá motorkářský gang. Šéf policie proti nim bojuje. Mike se rozhodne sloučit všechny gangy ve státě a zlomit tak moc policie.