Televizní pouť (1973) (pořad)

Jeden z těch lepších pořadů brněnského studia. Pořad byl natáčen na známé brněnské Riviéře na Pisárkách a artistické čísla jsou prokládány vtipy v té době populárních brněnských komiků.

Pan Tau (1966) (TV film)

Pan Tau a první dobrodružství v italské koprodukci. Václav Štekl jako učitel klavíru Bertollini.

Písničky v rozpáleném městě aneb Brněnské kolo po osmé (1971) (pořad)

Hudebně zábavný čtvrtletník natáčený v 70. letech ve spolupráci s tehdejším Československým rozhlasem Brno. Pořad se natáčel např. na Vranově, v Lednici, na Macoše a vystupovala tam řada brněnských zpěváků (Viktor Sodoma, Bob Frídl, H. a P. Ulrychovi, M. a T. Elefteriadu, Laďka Kozderková, Milan Černohouz, Vlaďka Prachařová, Helena Blehárová, Vladěna Krumlová, skupina Synkopy 61). V roce 1994 Česká televize sestříhala tyto díly do svého pořadu Brněnské kolo.

Hrdinové pod maskou (2012) (TV film)

Dokument České televize o mistrovství světa v ledním hokeji 2012 ve Švédsku a Finsku, kde český tým získal bronzové medaile. Tentokrát je dokument věnován hlavně brankářům Jakubu Kovářovi a Jakubu Štěpánkovi. Nechybí ani sestřihy zápasů českého týmu a rozhodujících bojů o medaile.

Země úsměvů a snů (1970) (seriál)

Země úsměvů a snů je pořad, ve kterém nás Miloš Kopecký a Josef Kobr provázejí světoznámými operetami. Celkem se jedná o šest dílů z let 1970 - 1974 a jsou samostatně uváděné na ČSFD. Papá Offenbach 1 a 2, Francouzská opereta mimooffenbachovská, Straussovský dekameron, Hodný strýček Imre, Večer s Oskarem Nedbalem.

Mariňáci (1988)

Na VHS vydal kdysi dávno Vapet jako MARIŇÁCI (LEATHERNECKS). Režii měl italský režisér IGNACIO DOLCE (v některých filmech používal jméno PAUL D. ROBINSON). Z obsahu VHS: Speciální jednotka americké námořní pěchoty ve Vietnamu je vyslána do jedné vesnice splnit bojový úkol. Severoamerické síly totiž dostaly značné množství zbraní západní výroby. Mariňáci proto systematicky ničí všechny lodě a konvoje transportující zbraně. Viet-cong má však ve vesnici své lidi, kteří podávají o americké jednotce zprávy. Když dojde k útoku na vesnici, přijde mnoho amerických vojáků o život. Zbylí však odhalí informátory Viet-congu a po výslechu objevují možnost spojení mezi jedním francouzským obchodníkem a důstojníkem námořních sil USA. Dostávají rozkaz k ukončení operace. Mariňáci se však rozhodnou pro odvetný úder.

The Simpsons Film Festival (2002) (video kompilace)

Episodes: Beyond Blunderdome, Itchy & Scratchy: The Movie, 22 Short Films About Springfield, A Star is Burns (Cálký Max jedna, Bartův trest, 22 krátkých filmů o Springfieldu, Zrodila se hvězda)

The Simpsons: Gone Wild (2004) (video kompilace)

Toto DVD má čtyři epizody: Světák Homer, Panská rodina, Sportovní neděle, Homer barmanem.

Milí Bakaláři (2000) (seriál)

MILÍ BAKALÁŘI - 1/6 – Zuby Logika Zatloukat // MILÍ BAKALÁŘI - 2/6 – Kbelík Revizoři Zip // MILÍ BAKALÁŘI - 3/6 – Klíče Zástava Pyžamo // MILÍ BAKALÁŘI - 4/6 – Útěk Špionáž Balkón // MILÍ BAKALÁŘI - 5/6 – Herečka Babička První pohled // MILÍ BAKALÁŘI - 6/6 - Nešťastný šafářův dvoreček Lalůček Lokomotiva

Bakaláři 1997 (1997) (seriál)

Bakaláři 97 / Milenka dvou pánů Polobotky Poslední koncert // Bakaláři 97 / Lakomec Zlatá česká hlavička Pražák // Bakaláři 97 / Princ Svatba Úraz // Bakaláři 97 / Genová inženýrka Zákeřná diagnóza Ukradený automobil // Bakaláři 97 / Báječný lázeňský život Hotelová vášeň Inzerát // Bakaláři 97 / Facka Překvapení Jak jsme přečetli Čapka // Bakaláři 97 / Brýle Konečně v novém Ztráty a nálezy // Bakaláři 97 / Dobrá zpráva Okno Past // Bakaláři 97 / Generální zkouška In flagranti Já, truchlivý korepetitor //