Hon na čarodějnice (2011)

Má to sice jednodušší příběh, ale jinak se mi film vážně líbil. Jsou filmy, u kterejch se každejch 10 minut dívám na hodinky, ale když sem koukal na tohle, tak jsem se neodvrátil od obrazovky ani na vteřinu.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Výborný seriál, který je sice hodně ukecaný, ale díky tomu neztrácí na kouzlu a svět díky tomu působí opravdu uvěřitelně. Pokud máte aspoň trochu rádi fantasy seriály, tohle si určitě nemůžete nechat ujít. Jinak, Peter Dinklage opravdu skvěle ztvárnil roli Tyriona Lannistera. Podle mě jeho životní role.

Chuck (2007) (seriál)

Skvělý seriál, který mě, jako počítačového nadšence a milovníka seriálu opravdu nadchl. První dvě série skvělé, pak už to šlo z kopce.

Iron Man 3 (2013)

Ke konci to byla pecka, ale zbytek filmu mi spíš přišel průměrný. Rozhodně se časem na film podívám znova, ale do té doby dávám 3 hvězdy. Jednička mě bavila víc.

Jackass 3 (2010)

Je to nechutný, hodně nechutný. Ale sranda...sranda to fakt je :D To vlastně platí pro všechny tři díly.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Kdyby se mě někdo před třemi lety zeptal, co považuji za svůj "nej" seriál řekl bych HIMYM. Ale dnes? Bohužel dnes už ne. Prvni tři série byli vážně úžasné, skoro v každé epizodě jsem se zasmál, ale jak už sleduji šestou sérii tak jsem bohužel až skoro znechucen. Celý seriál pohromadě drží jenom postava Barneyho, která už taky pomalu nemá co nabídnout. Postavy mi začínají být protivné a některé díly mi připadají jako kdyby je scénáristi sfoukli za deset minut u kafe. Ale jak tak vzpomínám na ty první tři série, nemůžu dát menší známku než 5. To prostě nejde. A mimochodem, z českého dabingu je mi na zvracení. Horší jsem dlouho neslyšel. Většina vtípků je úplně změněná a už nejsou ani trochu vtipná. Humus.

Jak vycvičit draka (2010)

Typické pohádkové klišé (všichni draky nesnáší, jenom jeden je má rád, mimochodem náčelníkův syn jak jinak, který svého otce zostuzuje atd.) Sorry, ale toho už jsem přežranej. Na film jsem myslel asi tak deset minut, pak už jsem málem zapomněl, jak se jmenuje. Možná že už jsem moc starý na to soudit animáky, ale tenhle mě prostě nebavil.Ale dal jsem tři, protože pro děcka to asi musí být fakt zábava. Hlavně ve 3D.

Já, padouch (2010)

Co se takhle poslední dobou dívám na nový animovaný filmy, musím říct, že se mi líbí čím dál míň (asi začínám dospívat). Mnou neoblíbené 3D se totiž cpe už úplně do všeho a hodně animáků si na něm zakládá. Avšak tento film se mi líbil a mohl bych ho doporučit všem co mají aspoň trochu rádi animáky. Příběh byl CELKEM originální a párkrát jsem se i zasmál. Ale podruhý bych se na to asi nepodíval.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Až do půlky filmu, jsem byl pevně přesvědčený, že dám tři hvězdičky. Prostě mi tenhle britský humor neseděl. Ale od druhé poloviny filmu do toho přimíchali trochu vyšetřování a akce a hned se u mě film dostal na tu správnou vlnu. Sice jsou to těsné 4 hvězdičky, ale za to zajímavé rozuzlení si to zaslouží.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

I když je to komediální seriál, tak se u něj dvakrát moc nesměju. Ale i přesto mě moc baví. Proč? Protože seriál je velice moc příjemný a strašně mě zajímá, co si to ten Earl zase odšktne z toho seznamu. Doporučuji všem, kdo si chtějí po dlouhých hodinách v práci (nebo ve škole) oddychnout a trochu zasmát. EDIT: Ale bohužel u posledních sérií už ta "příjemnost" moc nestačí.