Cesta (2009)

Na film sem byl dost natěšenej, ale pak sem dostal jen 107 minut záběrů, jak chlap s malým klukem někam jdou, pak někde přespí, pobrečí si a pak zase jdou a furt dokola. Občas se tam najdou silnější momenty, ale je to naprostý minimum (z hlavy si vybavím tak tři). Je to škoda, řekl bych, že by z toho šlo vymáčknout víc.

Matrix Reloaded (2003)

První polovina filmu o ničem, pak se to začne rozjíždět. Nebýt toho nudnýho začátku, asi dám plnej počet.

Velká ryba (2003)

Závěr byl celkem emotivní, jinak film jako celek byl nic moc. Zdálo se mi, že to mělo příliš málo historek z Edwardova mládí, hlavně proto, že jednu věc natahovali na strašně dlouho. Konec byl na nic, v podstatě se tam nic nevysvětlilo. Edward mi připadal strašně naivní, a proto sem se ani s hlavní postavou nezžil, spíš mi bylo líto jeho syna, že musel s takovým pakem vyrůstat. Škoda, vypadalo to fakt dobře.

Dexter (2006) (seriál)

Výbornej seriál s hodně neobvyklou hlavní postavou. Nejvíc bych chtěl tvůrce pochválit za to, že dokáží ze sériového vraha udělat miláčka davu. Kriminální případy jsou taky hodně dobré a rozmanité. I po šesti sériích, pořád skvělý seriál. EDIT: Konec stál za nic.

Nenávist (2004)

Japonské děti jsou děsivé.

Prokletý ostrov (2010)

Film byl spíš na tři hvězdy, ale ten konec byl vážně dobrej tak sem se rozhodl dát čtyři. Už od začátku sem si říkal, proč do toho plést nějaký halucinace, proč prostě neudělají normální dobrej thriller, bez nějakých zbytečných halucinací. Ale na konci se potvrdilo, že ty halucinace byly důležité části filmu, a proto sem se nakonec rozhodl dát čtyři hvězdy. I když je to tak tak.

Gran Torino (2008)

Od filmu sem skoro nic nečekal, jelikož nejsem fanda Clinta Eastwooda a tohle byl můj úplně první film, který sem s ním viděl. A o to víc mě překvapil. Dalo by se říct, že takových filmů o starých nepříjemných dědcích, kteří se nakonec "zlepší" a jsou z nich milí dědouškové je spoustu, ale tenhle je něčím vyjímečným. Hlavně to, že Clint (Walt) je nepříjemnej dědek až do konce, ale cítíte, že se postupem filmu v jádře polepšil. Je to prostě boží film a konec mě úplně dostal. Nic víc, nic míň.

The Angry Video Game Nerd (2004) (seriál)

Na týhle show se mi nejvíc líbí, že ji uvádí někdo, kdo tomu skutečně rozumí a kdo má o těhle hrách přehled. Když jste nadšenec do her, jako například já, tak by se vám vůbec nelíbilo, kdyby to uváděl nějakej ňouma, co se včera dozvěděl, co to je NES. Každopádně úplně nejlepší na tom všem je, že James recenzuje jen ty špatný hry a koukat na něj, jak si kvůli nim rve vlasy a zapaluje cartridge, je fakt sranda. Kdo se však ptá, proč nerecenzuje i nový hry, věřte mi, už by to rozhodně nebyla taková zábava. Kdo aspoň trochu tuší, tyhle hry byly opravdu těžký a nebyl problém jednu hrát klidně měsíc, než jste ji dohráli a to ne kvůli délce, ale kvůli obtížnosti, zvlášť když měla špatnou hratelnost, tak bylo doslova nemožné takovou hru dohrát. A proto je to taková sranda, když hraje jen ty špatný. Abych ale jen nechválil, někdy si stěžuje i na naprostý banálnosti a působí to dost nuceně. Ale to se dá v pořádku hodit za hlavu. Pokud vás však hry, nebo přesněji řečeno starý hry vůbec nezajímají a nemáte ani ten základní přehled, doporučuju se tomuhle seriálu vyhnout velkým obloukem.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Od Darabonta sem čekal něco víc než tohle. Není to sice špatný, ale rozhodně sem viděl lepší seriály (i když spíš filmy) o zombie, než je tenhle. Ale i tak mě seriál chytil a pořád sleduju díl za dílem, a proto nemůžu dát jinak než 4 hvězdy. Ale je to jen tak tak.