Rychle a zběsile 5 (2011)

Máte rádi auta, střílečky a akce? Tak si tenhle film nemůžete nechat ujít. Jediný co tomu musím vytknout je to, že je to hodně odlišný od ostatních dílů. Zapomeňte na nějaký ilegální závody. Je tam jeden a ani ho neukážou. Ale jinak je to fakt super.

Sám doma (1990)

Když jsem byl malý tak jsem se o Vánocích vždycky těšil na určité filmy, které dávali každy rok. A právě Sám doma byl jeden z nich. Sice nevím jaký rodič by nechal doma svého syna, ale to jsem nějak neřešil. Vždycky jsem si užíval jak nastražil ty pasti a nechával ty dva dementy, aby se do nich chytali. To byla moje nejoblíbenější část filmu.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Jak se mi líbil Sám doma, tak dvojka mě baví ještě víc. Pravda, je to úplně stejné jako jednička, až na to, že je to v New Yorku, ale tento díl mi přišel mnohem strašidelnější a dojemnější než jednička a to se mi na tom líbilo nejvíce. V jedničce se mi nejvíc líbila část, kdy nastražil ty pasti. A ve dvojce je pastí víc a jsou mnohem zábavnější. Ale být Kevinem, tak bych stál na letišti a brečel bych, dokud by si mě někdo nevšiml.

Scary Movie 3 (2003)

Prostě si nemůžu pomoct, ale já se smál snad každých pět minut a to je pro mě při sledování komedií to hlavní. Jelikož jsem ještě "teen" tak mě a mých 29 spolužáků prostě tady ty fekální parodie baví. A já Scary Movie prostě žeru.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Po shlédnutí hodnocení tady na CSFD jsem čekal stejnou kravinu jako byl Shrek 3. Ale po dokoukání filmu jsem byl příjemně překvapen a film se mi líbil. Dobře, vtípky už byly celkem ohrané z předchozích třech dílů a film se mi zdál trochu rychle odbytý, ale i přesto jsem se pobavil.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Simpsonovi jsou jeden z těch seriálů, na který se můžete dívat skoro pořád. Je to opravdu skvělej seriál, i když ne každý díl je dobrý. Jak už psal dobytek, první série jsou strašně nábožensky předpojatý, což je opravdu hnus. A taky moc nemusím Marge, podle mě je to děsná kráva a ani nemá nějaký vtipný pasáže. Ale víc jak 20 let ze sebe hrnout pořád dobrý díly, to je opravdu úctyhodný výkon, a proto dávám plný počet. 9. až 19. série pro mě byly bezkonkurenční. EDIT 2018: Tak nakonec jsem dospěl a posledních 8-9 sérii mě seriál brutálně nebaví. Za mě už seriálu došla šťáva a měl by skončit, pokud si chtějí tvůrci zachovat špetku důstojnosti.

Spartakus (2010) (seriál)

Hned jak jsem viděl první díl, myslel jsem si, že to bude laciná kopie 300: Bitva u Thermopyl. Ale jakmile jsem se podíval na další dva díly, zjistil jsem, že nedívat se dál by byla obrovská chyba. Seriál je úžasná sloučenina 300, Gladiátora a trochu i GoT. Pokud alespoň jeden z těchto filmů/seriálu máte rádi, tohle by jste si neměli nechat ujít. Škoda smrti Andyho Whitfielda. Ať odpočívá v pokoji.

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Bohové arény se mi rozhodně nelíbili tolik, jako Krev a písek, ale i tak sem si všech 6 dílů užil. Co mi nejvíc chybělo byl samotný Spartakus (Andy Whitfield) Myslím, že bez něj se mi ani nebude líbit připravovaná 2. série Krve a písku.