Není čas zemřít (2021)

Asi nejnudnější bondovka, co jsem viděl! Je to příliš dlouhé, stále kyselá Madeleine a hlavní záporák jak chcíplá ryba! Jediná scéna, která měla šmrnc, byla ta havanská s Anou de Armas.

Duna (2021)

Artové sci-fi! Čekal jsem na něj rok a nejsem zklamaný. Vizuál výborný, muzika skvělá, casting dobrý, i když barona Harkonena mohli svěřit Miloši Zemanovi. Pomalé tempo filmu nevadilo, jen ta finální scéna, kdy mladý běloch zabije staršího černocha, to si Denis odklečí! Jednu hvězdu ubírám za dvouleté čekání na druhý díl! A také za přechylování jména fremenského planetologa - Kynesová je fakt děsné!

Bratrstvo (2019)

Inžinýr Hošek vystudoval hydrologii, ale když zjistil, že v Afghanistánu žádná voda není, otevřel si mudžahedínskou živnost, která více vynáší. Je to náhoda, když končí éra Američanů v Afghanistánu, že Rusové ukazují přívětivou tvář - co jsme si, to jsme si, vždyť už tenkrát jsme to s vámi mysleli dobře?! Ale jo, Bratrstvo je docela dobrý příběh! Střihač by Oskara nedostal, ale dalo se na to koukat.

3 from Hell (2019)

Trochu mě mrzí, že se tento citlivý romanticko psychologický biják nedostal do programu Filmového festivalu Karlovy Vary. Navrhuju pozvat napřesrok na červený koberec Roba a Sheri Moon, aby si Marek užil trochu nefalšované zábavy!

Bounty (1984)

Můj oblíbený film, plný romantiky, dobrodružství a hereckých hvězd, s krásnou domorodkou, která se díky filmu stala na rodném Tahiti celebritou.

Černí baroni (1992)

Opět jsem na to dneska koukal, už po stopadesáté, a smál se hláškám, které znám nazpaměť. Prostě bez toho filmu nemůžu být! Rozumím pamětníkům, když namítají, že to taková legrace nebyla, ale z blbců je potřeba dělat si srandu, a tahle je dobrá, v knize i ve filmu!

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Když se objevila ksichtice starýho dobrýho ředitele Gondoru, bylo jasné, i přes jeho úpornou snahu vypadat asertivně, že tam nesbírá vejce pro nic za nic. Proč, to jsme se nedozvěděli?! Ovšem proč není pro satanistu důležité. Ed a Lorraine 3 celkem dobré, ale Bonnie Aarons je o moc lepší než Eugenie Bondurant.

Démon zatracení (2019)

Strašidelné asi jako perníková chaloupka, která navíc v příběhu ani nebyla. Na nedělní odpoledne celkem dobrá oddychovka.

Rozkaz (2008)

Ty vole, to je teda bizár!