Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 10 bodů
xmarhulkax
jana Čížová
Liptovský Mikuláš, Žilinský, Slovensko
človek, ktory zije svoj zivot s usmevom
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Animovaný
Romantický
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Frasier
(1993)
Dva a půl chlapa
(2003)
M*A*S*H
(1972)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Přátelé
(1994)
Zlatá sedmdesátá
(1998)
Gilmorova děvčata
(2000)
True Blood: Pravá krev
(2008)
2 $ocky
(2011)
Temný případ
(2014)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
10 bodů
Fanklub
(11)
Duotone28
mimča
rastlinka
Tanghin
wer4
pisko
skinnee
Hrosko
JackPotter
mlyna
Zuuna
Časové pásmo bylo změněno