Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 10 bodů
Dragone
Tomáš Jarolímek
České Budějovice, Jihočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Strážci - Watchmen
(2009)
Mechanický pomeranč
(1971)
Donnie Darko
(2001)
Interstate 60
(2002)
Casino Royale
(2006)
RocknRolla
(2008)
Strach a hnus v Las Vegas
(1998)
Lovec jelenů
(1978)
Olověná vesta
(1987)
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
10 bodů
Fanklub
(11)
Listeroman
Pepy
matyflus
Warlukyn
Marykus
V0ndry
Groucho
eagles22
GetUpMoon
ambrio
HOMOerectus