Piraňa 3D (2010) odpad!

WTF?!?! Double odpad... triple odpad.. quatro odpad!!!

TRON: Legacy 3D (2010)

Tu jednu hvězdičku dávám za hudbu. Ostatní nemá smysl raději komentovat. Velmi mě pobavila scéna ke konci, kdy se Jeff Bridges na chvíli proměnil v Gandalfa :))...

Upírův pomocník (2009)

Paul Weitz nezklamal. Neotřelý námět, vtipný děj, barvité prostředí, herecké obsazení šité na míru - prostě velmi POVEDENÝ snímek. I když je hodnocení nevypočitatelné, tak za mě je to bez debat pět hvězd. Snad nebudu muset dlouho čekat na druhý díl.

Prime (2005)

Po dlouhé době americká romantická komedie, která nekončí typickým happy endem. Bavilo mě, jak se rozvíjel vztah mezi hlavními hrdiny - bylo to opravdové - žádná limonáda. Pobláznění, zamilování, vychladnutí, rozchod.

New Yorku, miluji Tě! (2008)

Řeknu vám, něco na tom filmu je! Když pominu blankytně modré oči Bradleyho Coopera, kterým bych dala nejméně milion hvězd, tak filmu jako takovému dávám pouze tři. Děj je trochu zmatený a některé příběhy jsou nedotažené a fádní. Možná to chtělo vzít méně postav a víc si s nimi pohrát.

2012 (2009)

Když jsem se dozvěděla, že bude natočený nový katastrofický film, byla jsem odhodlaná ho vidět. Přišla jsem, viděla jsem, odešla jsem. Děj? Jako v každém filmu o konci světa, jen tentokrát se to nedá zastavit. Prostě se to stane a nikdo a nic to nezastaví. Hlavní hrdinové se musí dostat do archy, aby přežili Máyi předurčený the end of the world. Johne Cusacku, do toho! Ty to dokážeš a všechny zachráníš! Neskutečně zdlouhavý únik před nespoutanými živly. Příliš mnoho náhod. Příliš mnoho napětí. Příliš mnoho… no, prostě všeho. Dávám dvě hvězdy za ty čuper efekty.

Skins (2007) (seriál)

Reálně nereálný teenagerovský seriál. Spousta lásky, kamarádství... pařeb, chlastu, sexu, cíg a drog - samozřejmě. Taková novodobá "Škola zlomených srdcí". První dvě série vás vtáhnou po jednom dílu do děje, nejen sympatičností a rozlišností postav, ale také působivým a dramatickým dějem, který prožíváte spolu s hrdiny. Hltala jsem každý díl, chtěla jsem vědět, jak to dopadne s ním a s tou a s tou a s ním... Ovšem třetí série? Malinko odvar, i když velmi koukatelný ;).

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Díky televizi Nova za odvysílání třech sérií, ale proč něco začít a nedokončit to? Škoda. Obrovská škoda. Ještě, že další série dodabovali ti samí pro slovenskou televizi. Seriál, který se v dalších sériích rozvinul v něco, co s upíry nemělo zbla nic společného. Že by měla Buffy i jiné problémy než jen s upíry? Třeba, jak zaplatit nájem nebo jak se vyrovnat s tím, že je malinko sexuálně zvrhlá? Epizoda, kdy Buffyina matka zemře, byl díl, který mě naprosto dostal a který byl podle mého názoru dokonale vykreslený. Ztráta blízké osoby čišela z každé sekundy, až běhal mráz po zádech. I když je seriál postaven na nadpřirozenostech, tak se režisérům povedlo zachytit i mnoho věcí z běžného lidského života. Prostě nadpřirozeno a běžný život nasypali do jedné misky, smíchali to dohromady a povedlo se! Upíři, démoni, zombie, čarodějnice, střežte se! Buffy, vám to nandá s její typickou grácií.