SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

Tak jako seriál, film dokáže občas zasadit dobrou ránu(gag), celkově nijak nevybočuje za zavedeného. Slušná porce zábavy a hlavně nebýt ratolesti do kina na tohle fakt nejdu ale díky ní mám sjetej celej seroš, takže jsem udělal výjimku a šel s ní za kulturou :)

Sousedi (2014)

Rogen je trapák, Efron je buzna ale film pobavil, žádná hluchá místa, dobré vtipy klidně bych přitlačil na pilu, oproti Apokalypse v H. super, přivřu oči a 4 hvězdy to snese.

Godzilla (2014)

Parádní pohodička film, herci ucházející, tempo svižné, akce řízná, Godzilla fakt parádně udělaná. Nevím proč to tu má tak nízké hodnocení. Na kino asi ne ale na doma na BD ideálka. Krásně zabité 2 hoďky.

Superúchyl (2013)

4 jen proto, že ke konci to už trošku ztrácelo tempo a vtipu ubylo. Podle hodnocení a několika komentů je jasné, že toto není pro každého ale ten kdo je kovaný v anime, bude v sedmém nebi. Absurdita, humor na hraně vše jak má být :)

300: Vzestup říše (2014)

Nuda, nuda a nuda. Pár rádoby efektů, něco málo prvoplánové brutálnosti. Oproti původní třístovce úplnej ubožáček. Hlavní hrdina nemá takové charisma jako Gerard, ta Grínovic šťáva nic moc i když se snaží a není tak marná. Od půlky filmu jsem se nudil a to je zlé ... konec s Lenou trapný.

NON-STOP (2014)

Po delší době Allstar, zasloužených 5, pár klišé se najde ale film je poctivá akčňárna, nevím jak ostatní ale do rozuzlení jsem neměl tucha kdo je padouch, hlášky, Liam drtící lidi a twistíček na konec...paráda. Jdu se mrknou znovu:)

Robocop (2014) odpad!

Hrozná žumpa, robo je jak homosexuál, herec neslanej, nemastnej. Děj je nezajímavá spatlanina, Gary se na dobráka nehodí :) Jen Michael je přesnej, jediný světlý moment filmu 2x je hudba od Basila z původního Roba. Na předlohu nemá.

Sibiřská škola (2013)

Žádný přehnaný akčňák, žádné přehnané efekty, žádná zvučná jména(no 2 by se našla :D) a hle stejně to jde. Výborný film. Snesl bych i delší stopáž.

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013)

Srry ale sračka, myšlenka dobrá. Nicméně těchhle více dějových filmů jsem viděl více a lepších. První příběh o hovně. Druhý byl supr, brutální. Třetí opět o hovnech. Holt nejsem ten filmovej labužník s vytříbeným vkusem co se vyžívá v dialozích o ničem. Rádoby humor v prvním příběhu mě zcela minul. Zahrané nicméně dobře to jo. Hodnocení. Hmm průměrný filmeček si dám znovu bez problémů ale tohle už vidět nemusím. tj. 2/5 se zamhouřeným okem a díky scéně: E.Wood + M.Dillon + kladivo :)

Pařba na třetí (2013)

Od sračky to fakt dělí jen nepatrný kousek, naprosto fádní a plytké dílo, zcela odtržené od prvních dvou filmů. Smích max. na konci filmu a to byl smích radosti, že už je konec. No možná pak ještě changovo péro mě trošku pobavilo. To je na údajnou komedii hodně málo.

Časové pásmo bylo změněno