• Rodinný

Sněhurka a lovec (2012)

Film mne v celku spíše zklamal, jsem milovník fantasy a i přes různé akční scény jsem docela často usínal. Nemohu si pomoct a nejsem zaujatý, ale Kristen Stewart mne ve filmu absolutně neoslovila, nepřirostla k srdci, vůbec mi do této role neseděla, za to Charlize Theron byla perfektní, krásná, díky ní jsem film dokoukal a neusnul jsem úplně. A proč jsem byl vlastně zklamaný ? Ve zkratce, byl jsem šokován jak moc umělý,vynucený a bez emocí byl vztah Sněhurky a lovce a bolely mě uši, když trpaslíci vedli dlouhé nudné tupé rozhovory, celkově jsem byl úplně zmatený a děj mi připadal dost nudný, nepromyšlený, o ničem, jinak hudba a efekty byly velmi dobré, snad se někdy podívám znovu a třeba zjistím, že jsem byl onen den jen moc unavený. never more!

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Tak tohle je jen jeden velký vtip ! Nehledě na to, že se Nova snaží vytřískat prachy na něčem, co je už trochu po letech ohrané, ale zařazení Ewy Farné mezi porotce je už trochu moc, arogantnější a trapnější zpěvačku jsem neviděl a vůbec to není na úrovni, aby mladá nevycválená holka na dělo hodnotila zpěv ostatních ! No, mongolina tohoto roku, snad už po tomto propadáku konečně uznají, že to chce trochu kreativity a už nikdy nepořádat tuto sračku !

The Last Exorcism Part II (2013)

Prvních dvacet minut jsem byl v napětí a byl docela překvapen v zajímavý rozjezd, mé očekávání bylo zprvu silné, líbilo se mi prostředí a záhadné pronásledování hlavní hrdinky démonem. Po dvaceti minutách, jsem již věděl jakým směrem se bude děj ubírat. Bohužel to z průměru kleslo na silný podprůměr. Klasický motiv lekavých scén, no a celkově byl film jedna velká nuda. Konec byl jasný už od začátku, nicméně se mi líbila démonova poslední projížďka autem. A konec světa. bu bu bu ! 38%

Thor: Temný svět (2013)

Přišel jsem, viděl jsem, odešel jsem, no a že by ve mne film zanechal nějakou výraznou stopu se říci nedá ! První polovina filmu nemastná neslaná, docela jsem přemýšlel, že to zalomím, jako kolegyně vedle mě. Vše se změnilo příchodem Lokiho na hlavní scénu, který zvrátil mé úmysly a tak jsem se naštěstí dostal k dobrým akčním a vtipným scénám! Teleportace po Londýně, Lokiho Kapitán Amerika, Thor v metru a Rene Russo s mečem v ruce patří neodmyslitelně k nejlepším scénám celého fantasy akčňáku ! Je to průměrný film, očekával jsem trochu víc! .. 55%

Tupíři (2010)

Tupíři ? Nic jsem neočekával, byl jsem zvědavý jaké vtípky vytasí tentokrát. No .. vtipy často dost neuvážené a snad už se nedá říct ani.. trapné.. nicméně .. já jsem se vcelku dobře bavil ! Podle mne, se tvůrci dobře vyřádili na původním Twilight a podle mého se jedná o oddechovou parodii .. Jedna z nejlepších parodií, které znám ! 45 %

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Musím se přiznat, že jsem nebyl nikdy Twilight fanoušek. První díl se mi celkem líbil, hlavně zpracováním a dobrým příběhem, nikdy jsem však nemusel příliš přeslazené scény. Finální díl musím o trochu víc pozvednout, jelikož mne mile překvapil. Myslím, že je to velmi epická a krásná tečka za celou ságou. Poslední díl vlastně postrádá trochu děj, ale je mnohem víc akční ( finální bitva, byla vskutku epická, ikdyž vlastně, no ale nebudu nic prozrazovat ) a mnohem víc fantasy ( tvůrci si pohráli s jednotlivými schopnostmi, takže se vymyká trochu předchozím dílům, ale jelikož jsem fantasy fanda, tak jsem byl nadšený ), na druhou stranu mě iritovaly, ale zároven pobavily některé laciné efekty ( např. digitální dítě ) a jako vždy přeslazené, tupoduté zamilované rozhovory. Mé hodnocení možná trochu ovlivnuje, jak moc mě finální díl překvapil, ale musím uznat, že jsem odcházel spokojený a útraty za lístek nelituji ! Bezesporu nejlepší díl ságy, alespon pro mne. . . Mé hodnocení : je to tak mezi - 3-4 hvězdami. - 65 % -

Útok na Bílý dům (2013)

To je tak když člověk něco odsuzuje a přitom nemá páru, jaké to pod slupkou je ! Podceňoval jsem tento film od samého začátku, nakonec jsem dostal nafackováno! White House Down je úžasný komediální akčňák ! Emmerich mne tímto filmem dosti překvapil, jsem spokojen, pobavil jsem se, dokonce mi naběhla husí kůže u vlajkové sestavy a konec pěkně završen náležitým potleskem ! 76%

Vymítač ďábla (1973)

Po shlédnutí Exorcisty jsem byl dost nejistý jak budu hodnotit. Uznávám, velice kvalitní a skvěle zpracovaný horor na rok 1973, hudba děsivá, nenápadné lekavé scény byly fantastické, pomalu ale jistě brousily mé napětí. Na druhou stranu jsem od tohoto populárního a vychvalovaného filmu čekal víc a chvílemi jsem se neskutečně dlouhým vymítáním i nudil. Můj velký obdiv má herečka Linda Blair. Myslím, že na tu dobu to muselo být dost šokující pro její rodiče s jakou rolí se jejich dcera ztotožnila a podala vynikající výkon ! No suma sumárum 72%

Wolverine (2013)

Nesmyslný příběh, dlouhé nudné pasáže, celkem jen tři mutanti a prostředí Japonska, které mne nakonec až tak nenadchlo a nakonec samozřejmě Hugh Jackman,který táhl celý film, jinak by to byla katastrofa! Musím se přiznat, že se mi chtělo chvílemi i spát. Rozhodně nejslabší x-menovka !