Český slavík Mattoni 2013 (2013) (pořad)

Milé převzetí slavíka od skupiny No name, vystoupení Müllera, a skupina Kryštof konečně na první příčce...za to všechno jedna hvězda. Kreatura Bílá a rádoby fórek Ivanky Gottové posílají jinak technicky nezvládnutý přenos do ještě horoucnějších pekel.

Alma (2010) (TV film)

Zatímco třeba v Bludičkách byla Terezina otřesná čeština velké plus, tady bohužel velké mínus.

I ve smrti sami (2004) (TV film)

Jsou to takové lepší tři hvězdy. Pro mě zbytečně dlouhé a myslím, že ani ta atmosféra není to pravé ořechové. Herecké výkony však znamenité, tedy především ten Jany Hlaváčové.

Sinister (2012)

Pětkrát jsem to zkoušela a vždy radši usnula....to asi mluví za vše. Jedna hvězda za hudbu.

Dexter (2006) (seriál)

První až pátá série jsou výjimečné, ale po šesté a zvláště pak sedmé to pro mě celkem úspěšně nabývá směr do prrrr a vzniká nám tu další seriál vařící z ničeho, jen aby se to dalo ještě nějak natáhnout.

Bastardi (2010)

U nás se točí mnohem, mnohem větší zbytečnosti, než je tenhle film. Ovšem s tím dospěláckým hereckým obsazením bylo šlápnuto hodně vedle.

Zlatý holky (2003) (pořad) odpad!

Musím říct, že Paris mi oproti té druhé nádheře přišla dost v pohodě.

Borgiové (2011) (seriál)

Pro mě seriál stojí a padá na hereckých výkonech Ironse a Arnauda. Bohužel mě ale překvapila přímočarost, povrchnost a naivita seriálu. Moc sexu, málo nahlédnutí do hlubin intrik. Nevím, do jaké míry je scénář postaven na skutečné historii (ani to zkoumat nebudu), ale některé postavy jsou už trochu moc přitažené za vlasy. Neskutečně mě iritovala ta papežova coura, která se tváří pořád stejně a s Lucrezií tam asi spasí Řím. Po druhé sérii je to velmi těsně na čtyři hvězdy a další sérii budu sledovat opět, už jen proto, abych se dozvěděla, jestli je Lucrezia naivní oběť, nebo jen děvka......Po čase jdu o jednu hvězdu dolů.

Lidská stonožka (2009)

Dvě hvězdy za ten nápad přišít řiť k puse.