Bohemian Rhapsody (2018)

Rami zaslouženě Oscar, ovšem to je asi tak všechno. Film je až trapně korektní a navíc spousta věcí neodpovídá skutečnosti. Tak k čemu to jako bylo? Písničky si můžu pustit přímo od Pana Show.

Temná stránka lodní dopravy (2016)

Velice špatně a jednostranně natočený dokument. Co třeba odpovědět na to, proč je tedy ta lodní doprava tak levná? A pak, jak přesně byste chtěli uspokojovat svoje potřeby? Chtěli jste kapitalistický konzum, tak se nedivte.

Olive Kitteridgeová (2014) (seriál)

Frances je opět fenomenální. Seriál mě ovšem dost zklamal tím, že jsem čekal nějaké zásadní vysvětlení, proč se Olive tak chová. A ono nic.

Jekyll (2007) (seriál)

One man show Jamese Nesbitta. Bylo to koukatelné, ale stačilo.

Najděte mi hrdinu (2015) (seriál)

Neskutečná nuda prakticky o ničem. Wasicsko byl prostě sebestředný magor, který chtěl jenom nějaké křeslo. Stačil by film o délce 90 minut.

Dva světy - Série 2 (2018) (série)

Velké zlepšení oproti první sérii. Spousta akce, odhalení, překvapení a emocí. Škoda, že to nebude pokračovat.

Dva světy - Série 1 (2017) (série)

Tak koukat se na to dá, ale že bych si z toho sednul na sedinku... Spousta otázek na logiku a žádná odpověď. Konec předvídatelný. I ten J.K. je tu nějaký mdlý. A to je tu dvakrát.

Zrodila se hvězda (2018)

Asi takhle. Film na Oscara nemá. Písnička jasně ano. Čekal jsem jiný konec a tenhle se mi nelíbil. Sam Elliott vypadá už 50 let stejně. Gagina je obstojná herečka a navíc jí to ve filmu moc sluší. Hlavně jako zrzce. Ale určitě ještě jednu produkci zmáknu.

Vader: A Star Wars Theory Fan Series (2018) (seriál)

Tak koukat se na to dá, ale že by to byl nějaký zázrak? Navíc ta okopírovaná trapná nesmyslnost se zastavením blasteru pomocí Síly...