Pravěk útočí (2007) (seriál)

Jen náhodou jsem narazila na tento seriál v obchodech. Ale jakmile jsem uviděla dvojici člověk a dinosaurus, vzpomněla jsem si na Jurský Park, neváhala a koupila si to. Bylo milým překvapením, že seriál má spád a děj a i triky se povedly. Hltala jsem doslova každý díl první série. Těším se na další pokračování a věřím, že díl od dílu bude lepší a lepší. Dodatek k druhé sérii: Je vidět, že svět se změnil, lidé na první pohled zůstávají stejní, jiní mizí a objevují se v jiné identitě. Anomálií přibývá, existuje instituce, která jimi zaobírá, kde právě pracuje profesor Cutter se svým týmem. Zvířata z minulosti i budoucnosti děsí stále více obyvatel. Je tam více zla ohledně lidí na druhé straně, což se mě oc nelíbilo, ale dalo se to přežít. Poslední díl druhé série jsem koukala doslova s otevřenou pusou. Smrt Stephena mě zasáhla, ale nevím, zda se nějakým zázračným způsobem objeví v další řadě. To asi ví jen Helen a parta jejích klonovaných vojáků. Od raptora, smilodona, mamuta, přes příšery z budoucnosti, to vše je tam k vidění. (Rexe mi bylo líto, jak se s ním zle zacházelo, doufám, že bude opět fit). 3. série: Jak smutné, že někteří hlavní hrdinové odcházejí, nebo jsou zabiti, jako v případě Nicka. Myslela jsem, že to dotáhne daleko a Jenny (Claudia), to mě zamrzelo, že to s ní takhle skončilo. Ale plno nových tváří to trochu rozvířilo. Některý díly se mi zdáli, jako kdyby nevěděli, o čem točit, ale některé díly byly opravdu super (např. díl s gigantosaurem). Opět otevřený konec. Bude snad další řada????