Z pekla štěstí (1999)

Ďalšia Troškova rozprávka o ničom. Slabí herci, trápny dej a absolútne otrasný drak s pritepleným menom. Novodobé rozprávky pomaly, ale iste spejú do záhuby.

Z pekla štěstí (1999) (seriál) odpad!

Zdeněk Troška nevie, kedy by mal povedať dosť. Neúspešnú rozprávku rozdeliť na časti a spraviť tak seriál? To si myslí že sú ľudia až tak naivní? Hodnotím, aj keď som to nevidel, pretože filmová predloha mi plne postačila.

Maxihra (1997) (pořad)

Nikdy som nemal Playstation, takže Crash Bandicoot bola pre mňa vzácnosť. Veľakrát som sa pokúšal do Maxihry dovolať, no márne. Každý deň som poctivo sledoval skvelých moderátorov a fandil hráčom, nech si vyhrajú čo najlepšie ceny. Po odchode Bičana však relácia stratila svoje kúzlo.

5 proti 5 (2007) (pořad)

Andrej Bičan patrí medzi moderátorskú elitu na Slovensku. S takmer všetkého si dokáže spraviť srandu a na úspešnosti relácie má minimálne 80% zásluhu. Vysielaná je v prijateľnom čase a je zábavná. Sledujem skoro každý diel.

Souboj Titánů (2010)

Neporovnávam nových a starých titánov, pretože sa jedná o dva úplne odlišné filmy. Efekty boli vážne dobré, ale 3D prevedenie pri tomto filme bolo zbytočné. Niektoré scény ma dosť srali a dej mierne pokulhával, herecký výkon Worthingtona bol podpriemerný, tak ako v Avatarovi. Podľa predlohy a za také obrovské peniaze sa dal natočiť minimálne o triedu lepší film.

Hustej nářez (2009) (pořad) odpad!

V dobe, kde si môžeme na youtube pozrieť milión rôznych videí, navyše v HD kvalite, je tento seriál absolútne zbytočný.

Zkurvená noc (2003)

Prvý krát čo som postrehol, že český preklad filmu je výstižnejší než originál. Situácie a jednotlivé príbehy, ktoré nakoniec do seba zapadajú, sú jeden lepší než druhý. Možno sú ,,trochu" prehnané, ale k filmu sa to hodí. Ako režisérska prvotina Grega Marcksa určite viac než dobré.

Hodina pravdy - Černobyl - nultá hodina (2004) (epizoda)

Dokumenty na štýl ,,Kde sa stala chyba" môžem. A k tomu ešte Černobyľ. No nemám výhrady. Zaujímavý dokument, v ktorom som sa dozvedel mnoho nových vecí.

Karcoolka (2005)

Horšia animácia mi tu vôbec nevadila. Príbeh bol vtipný, postavy trafené a pesničky chytľavé. Naspeedovaná veverička, coolová babička, frajerský vlk a perfektný drevorubač spravili svoje a rozprávku preto hodnotím na 80%.

Suprhrdina (2008)

Paródia by mal byť samostatný filmový žáner. Tieto filmy síce nemajú žiadnu hodnotu, ale dajú sa vidieť pomerne veľakrát. Tak ako tento film - hovadina, ale pobavila. Scéna s Leslie Nielsenom a klincovačkou je geniálna.