Bakaláři (1972) (seriál)

Nevím, jestli to bylo zrovna v tomhle období, ale nikdy nezapomenu na příběh o tom, jak Jozef Bláha jel na služební cestu k milence do protějšího paneláku a ráno se vrátil domů s košem v pantoflích a županu. Nikdy nezapomenu na moment, kdy vysype koš a začten do novin si to nezamíří k milence, ale domů - skvělá záležitost.

F. L. Věk (1970) (seriál)

Seriál výrazně převyšující současnou televizní produkci. Přestože mi v té době nebyla historická témata příliš blízká (bylo mi pět), pamatuji si ho velmi dobře. Bylo to takové..... charismatické.

Calimero (1972) (seriál)

Calimero zásadně ovlivnil mé dětství - to kuře jsem miloval.

Jana Eyrová (1972) (seriál)

Marta Vančurová byla v tomhle seriálu okouzlující.

Místo činu (1970) (seriál)

Nesnáším německý seriály ale Šimi byl borec.

Spadla z nebe (1978) (seriál)

Mám trošku pocit, že se tady většina diskutérů bere příliš vážně. Přece nemůžete posuzovat tenhle seriál z dnešního pohledu. Mě v mých 12ti letech bavil a nápad mi přijde i po letech docela dobrej.

Sandokan (1976) (seriál)

Ať tak či tak, Marianna byla kus :-)

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Lepší díly střídají horší díly a mezi nimi je pár kultovních - Zemana mám tak zažranýho pod kůží, že jsem si ho koupil a nedávno jsme ho s manželkou sjeli během 14 dnů - no jo no.

Dnes v jednom domě (1980) (seriál)

Dávám tři hvězdy - jednak jsem v té době miloval paní Maciuchovou a jednak jsem měl rád dvojici Hanzlík - Kolářová.