Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Dobrodružný

Mrazivá past (2021)

jsem docela překvapenej, kolik je tady relativně kladnejch recenzí. já osobně to považuju za jeden z vůbec nejhorších Neesonovyých filmů. tolik prvoplánovanejch kravin a dialogů abys pohledal. smutný .....

plakát

Spider-Man: Bez domova (2021)

Jen u pár filmû se mi stalo, že jsem měl po hodině zoufalou potřebu okamžitě odejít z kina. Tahle přeslazená pohádka pro puberťáky je sice dobře natočená, ale vidět všechný ty superpadouchy, jak se měněj na správňáky; je - obzvlášť u Alfreda Moliny - opravdu velmi bolestivé. Padouch má skončit jako padouch. Jedna hvězda za Cumberbatche a druhá za Dafoa - ten konec mu odpouštím.

Vřískot (2022)

Fajn záležitist - nejlepší od prvního Vřískotu. Snad jen Courteney Cox vypadající trochu jako mumie .... ale co, Neve je stále stejně sexy, takže pohoda.

plakát

Kapitán Exner (2017) (seriál)

Erben byla moje oblíbená četba mezi 15-16 rokem a tenhle seriál je myslím hezký a aktuální zpracování mých oblíbených knížek. "Starší" generace pamatující si legendární Kodetovo ztvárnění "našeho kapitána" sice bude brblat, ale Michal Dlouhý je myslim super a Novotný s Vondráčkem ho skvěle doplňují. No a Vica je určitě hezčí než třeba Jana Boušková (s omluvou).

plakát

The Matrix Resurrections (2021)

Je zajímavý číst tu všechny ty odborný recenze. Já teda žádnej filmovej vědátor nejsem, jen se mi v původní trilogii prostě líbil ten milostnej vztah Nea s Trinity a všechny ty blbinky okolo. Takže mě novej Matrix docela nadchnul, líbilo se mi logický a chytrý navázání na první tři filmy a drobné vady ( trochu moc ukecaný pasáže, trošku slabší hudební složka) jsem tak nějak v klidu přešel.

plakát

Tiché místo: Část II (2020)

možná bych dal i víc, ale ta dcerka je tak nesympatická, že mě od první minuty strašně srala. Navíc je scénář ještě daleko blbější, než minule. Zachraňuje to jen Cilian, ale je to prostě málo. Ps emzáci, co nesnášej vodu, si k invazi vyberou planetu, kde ta voda tvoří 70 % povrchu - ježíši .......

plakát

Sherlock - Série 3 (2014) (série)

No zdá se že v posledním díle došel dech nejen Sherlockovi, ale i autorům. Začíná to bejt trochu nuda.

plakát

Sherlock - Série 4 (2017) (série)

Stupňující se šílenství tvůrců seriálu vrcholí posledním dilem, který se zvrhnul v užvaněnou fantasmagořinu, která naprosto nedává smysl a kdyby byly prachy, mohla pokračovat dokolečka mnoho hodin v závislosti na tom, jaká ptákovina scénáristy zrovna napadla. Škoda, bez čtvrté série by byl Sherlock dokonalej.

Ovládací panel
3 body