Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Dobrodružný

Jack staví dům (2018)

Úchylná režisérská onanie, vyznačující se především tím, jak je nudná. Otrava.

K zemi hleď! (2021)

Vynikající Meryl, otravně přehrávačích Leonardo a relativně sympatická Jenn. Celkem zábavné.

Black Adam (2022) odpad!

Dwayne tak dlouho šplhal na pomyslnej vrchol Holywůdský piramidy, až se prošplhal na dno její žumpy. Tenhle film je taková hovadina, že dát ho na silvestra jako HBO překvapeni spíš vypadá jako výsměch a pomsta všem předplatitelům. Pro Johnsona bude tenhle film to samý, co Batman pro George a Arnieho. "Jsme ze spolku spravedlnosti ....." proboha .....

plakát

Na nože: Glass Onion (2022)

Bohužel daleko horší než první díl. Zbytečně překombinované, zbytečně dlouhé a zbytečně opulentní.:Kdyby děj plynul chronologicky, možná by si to zachovalo švih původního dílu, takhle je to, alespoň v první půlce filmu, dost nuda.

G. I. Joe (2009)

Opravdu dementní záležitost - sdružení g.i.joe v podstatě zpacká na co šáhne. Hlavní postava Duke je definován zoufalým hereckým podáním Mistra Tatuma a je zábavný možná tak tím, jak dostává neustále naloženo od svý bejvalky. Je to slušně natočený - to jo.. Mr. Mumie se zase ukázal. A ten uboze hláškující černoch tomu nasazuje korunu.

Climax (2018)

Šlo to úplně mimo mě. Hudba, tanec, lidi ....

Equalizer (2014)

Líbilo by se mi, kdyby pár takovejch chlápků fungovalo u nás. Ruský sr...i si nic jinýho nezasloužej.

plakát

1899 (2022) (seriál) odpad!

že by mě to bavilo, to teda ne, tolik nesympatickejch a divnejch lidí na jednom místě .... ale pustil jsem druhej díl. No a pak jsem to vyhodnotil tak, že na tohle se fakt dívat nepotřebuju.

Vražda na jachtě (2019)

Sandlera jsem nikdy nepochopil, nechápu jak ten zoufalec může být hvězda. Jeho ubohý pokusy o humor mi znechutí úplně všechno kde se objeví. I kdyby kolem něj skákalo 20 majitelů Oscara, nezachránějnto. V tomhle filmu hrajemnavíc naprosto stupidního debila, takže fakt netuším, proč se Jennifer k něčemu takovýmu snižuje. Peklo.

plakát

Vánoce na spadnutí (2022) odpad!

Naprosto příšerná varianta na Přes palubu. Lindsay Lohah by se měla přemístit do muzea voskových zrůdiček a zbytek herců k lopatě. Fakt děsivá záležitost.

Ovládací panel
4 body