Sněhová kalamita (2000)

Plusom tejto inak nevyraznej americkej blbostky je Emmanuelle Chriqui, ktora je na rozpravku prekvapujuco sexy. Zadok v plavkach a hlavne tyciace sa bradavky v bielom tricku boli prijemnym sprijemnenim zdlhaveho vytriezvovania.

Mumie (1999)

Nie je to na oscara, ale 5 hviezd si zasluzi, pretoze ma bavi stale a stale dokola. Vobec s nicim neporovnavam, ale urcite to je lepsie ako Indy 4. Obidva filmy su jeden velky vtip, ale pri Mumii to plati v tom dobrom usmievajusom sa zmysle slova.

Ďábelská hora (1998)

A ja si myslim, ze cele je to tak blbe a vsetci hraju jak blbci len preto, aby "posledny ucitel" vyzeral jak svetovy borec. Sice stale blb ale proste jednooky kral medzi slepymi. Jednu hviezdu za pocet prdeli a prsnikov v prvych dvoch tretinach a za zaverecne vybuchujuce efekty pravdepodobne nakreslene v skicary vo windowse 3.1

Peklo v řetězech II (1993)

Takze jedine plus na tomto radoby WIP filme je to, ze sa to cele odohrava v Cechach. Sledovat dozorcov ako pokrikuju stale nieco po cesky je naozaj na nezaplatenie. Dalej uz len spomeniem vsetkymi oblubenu nahanacku avia vs. dve lady, dalej koniec kedy Vasut prihrmi na obrnenom transportery a rozdava vsetkym naokolo pusky, ktore si este pamataju zakopy prvej svetovej vojny. A samozrejme strela z protitankovej zbrane. Proste kto neuvidi ten neuveri. Nie ze by bolo toho vela na pozeranie. Okrem peknych casto obnazenych ceskych dievcat (Lucie Benesova) je tu uz len dozorkyna Svandova, ktorej anglictina je len bodka trapnosti za celym tymto pruserom.

Peklo za mřížemi (1983)

Moje druhe WIPko a hned s dvoma hviezdami zanru z nich jedna (Linda Blair) je nie len skareda, ale este aj ma skarede. Naopak Sybil Danning sa pre taketo filmy asi narodila, pretoze nielen ze je velka ale este aj ich ma velke. Film celkom odsypa a obcas sa zda, ze herci aj vedia hrat (riaditel veznice). Nahoty je tu dostatok, obcas nejaka ta bitka, sexik a samozrejme sprchy. Bez sprch to proste nejde. To vsetko vyvrcholi do celkom napinaveho konca. Extra hviezdu pridavam za prdel Monique Gabrielle.

Válka Bohů (2011)

Vizual je fakt mega. Od mestecka vytesanom v utese po praobycajnu studnu uprostred puste. Bitky a suboje su tiez skvele, lenze viac-menej su vsetky v trailery. A bohuzial to cele funguje na principe: dych-vyrazajuci zaber - mudrlandske keci - super akcny onanisticka bitka - drsne reci - 3D sex (jj Freida Pinto ukaze prdelku) - sebalutujuci monolog plus pokus o vtipnu poznamku (keby som mal 14 rokov tak sa prisaham Bohu zasmejem). Proste kecov je tam tolko, az vas napadne ci predlohou nebolo divadelne predstavenie. Potom sa vsak zamyslite nad scenarom a je jasne, ze taka hlupa vec by to do divadla nikdy nedotiahla. Herci robia co sa da a tak si vsetci strasne krasni, svalnati a spinavi. Skoda len, ze bohovia vyzeraju akoby si odskocili z Gay Parade niekde v Nemecku. Co sa tyka 3D tak to nijak nesili a zlepsuje uz tak nadupane dizajnerske orgie. Celkovo vzate je to taka prijemna sumienka.

Stmívání (2008)

Telenovela s upirmi a celkom dobrou muzikou. Ak vsak chcete spravit priatelke radost, tak sa tymto dielkom nemozete pomylit.

Paranormal Activity 3 (2011)

Tak som bol na tom v kine. A jedine co mi z toho vychadza je lutost, ze som nebol v kine aj na 1 a dvojku. Atmosfera bola fakt skvela a hromadne soky su naozaj na nezaplatenie. Borci co uz dva mesiace vykrikuju, ze to bude na odpad (vid diskusia) a potom si stiahnut camrip, aby spokojne s prstom v prdeli napisali aka to je velka sracka, tak tito boreckovia nech idu do prdele. Len blbec si pusti film (prakticky tema a vyprava je stale rovnaka) , ktory ho nebavi, tri krat. Treti diel je jednoznacne lepsii nez 2. Kopec novych napadov, skvele vtipky, dokonca v pravu chvilu zahra nenapadne hudba, aby dobudovala uz tak dost hustu atmosku. Lakacky stale funguju a okrem slabeho zaveru som bol nadmieru spokojny. Uz sa toci stvorka?

Tankový prapor (1991)

Jak je to mozne?....priam sa nuka porovnanie s Cernymi baronmi a Tankovy prapor je jednoznacne o triedu horsi. Serii epizodiek zo zivota na vojne chyba silnejsia linka, ktora by ich spajala do celistveho celku. Cele to podtrhuju divne lsd pasaze s mrchou Lizetkou a romanik s manzelkou porucika Pinkasa, ktore boli uplne mimo a asi mali len ukazat jak strasne chcu borci "sluziaci lidu" mrdat. Coho dokazom su uz pamatne sceny "K pocte zbran" a "vystrel na slepo do treniek" V celku je to prdel, len to netreba pozerat velmi casto....Vy porad spolehate na svou chytrost, ale to se v lidove-demokratickem state prepocitate. My totiz vime kto je tridny nepritel.

Austrálie (2008)

Prva polovica (rozumej hodina a 20 minut) je skvela. Je to vtipne, je to dobrodruzne, trosku toho australskeho tajomna a nejaka ta laska. Proste idealny rodinny film. Ciel je jasny. Film ide jasne za nim a po jeho dosiahnuti som cakal lahodne teply happyend so svadobnymi zvonmi a strihom na zapad slnka nad nekonecnou australskou pustinou. Lenze ono to neskoncilo ani po 2 hodinach, dokonca ani po 2 a pol hodinach. To uz samou nudou pomaly zistujem, ze to nekonecne stado krav tvoria asi milion krat nakopirovane 3 zvery. Ze aj tie krasne zabery prirody su nejak divno prifarbene a vtip asi zaspal spolu so mnou. Narozdiel odo mna vsak uz nemal snahu sa k filmu vratit. Este som sa sice raz zasmial, ale uz len na trapnosti celeho konca. 3 hviezdy lebo som prijemny a mily clovek:)