Lord.Jim

Lord.Jim

okres Praha
zaprášená, mechem obrostlá

28 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  The Honourable Woman (TV seriál) (2014)

  Naprostá bomba! Maggie je neuvěřitelná, hustá atmosféra, pomalé tempo. Co víc si můžu přát?

 • poster

  Perníkový táta (TV seriál) (2008)

  Velmi divný, ale fakt fakt fakt dobrý. Hlavní hrdina je prostě NEUVĚŘITELNEJ king. __ Končím 4. řadu a musím říct, že tak masakrální, napínavej, zábavnej atd. seroš jsem snad ještě neviděla. To se nedá popsat, to se musí vidět.

 • poster

  Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

  Zatím velká spokojenost, navíc s mým miláčkem Damianem. Švihlá agentka je taky fajn, na manželku a fracky si musím postupně zvykat. P.S. Po shlédnutí 10. dílu 2. řady musím pár věcí poopravit: 1) Carrie je naprosto neuvěřitelná ve všech myslitelných i nemyslitelných směrech a není "švihlá" jak píšu výše... 2) Brody je ještě lepší než v první řadě, přestože se odvrátil od temné strany. Napůl tam však stále zůstává a to je dobře... 3) Saul je génius... 4) Na manželku a fracky už si ani zvykat nehodlám... 5) jóo a ty krysy, který tam škoděj - věřím - nedopadnou dobře...

 • poster

  Odpočívej v pokoji (TV seriál) (2001)

  Miluju je! Všechny! Postavy jsou naprosto fascinující, humor - černej jak saze a v podhoubí bublá stále "cosi". A je to víc opravdové, než 90% všeho, co lze vidět. Rodinu Fisherů jsem si zamilovala, ale mým největším miláčkem byla, je a bude "maminka Ruth".

 • poster

  Na doživotí (TV seriál) (2007)

  Zajímavý seriál s bezvadnou hlavní figurou a jeho parťačkou. Poslední díl, kdy Charlie "jedním hmatem" vše vyřeší prostě nemá chybu, stejně jako instantní zenový monolog.

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  Ať žije Sheldon. Ať žijou všichni. Wolowitz nemá chybku, Rádžoš je k zulíbání, Penny průměrné děvče, Leonard průměrný hoch – což z nich tvoří sympatický pár. Matka Sheldona je k zulíbání, matka Leonarda na přesdržku. Někdy dobrý, jindy horší, ale celkově miloučké. Takže: po šesti letech potvrzuji, že jsou moji oblíbenci stále fajn. Nejlepší ze všech je však Amy!

 • poster

  Hranice nemožného (TV seriál) (2008)

  Čím dýl to sleduju, tím to mám raději. Některý díly jsou slabší, ale jinak je to celkem bomba. Můj největší miláček je zmatený tatínek (John Noble).

 • poster

  Haló, haló! (TV seriál) (1982)

  Smršť absurdního humoru - nezapomenutelné.

 • poster

  Sherlock (TV seriál) (2010)

  Hezké propojení minulosti se současností.

 • poster

  Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

  Nejlepší.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace