Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Thriller

Oblíbené seriály (10)

Futurama (1999)

♡♥♡ Futurama, má láska. ♡♥♡

Ctihodná žena (2014)

Naprostá bomba! Maggie je neuvěřitelná, hustá atmosféra, pomalé tempo. Co víc si můžu přát?

Perníkový táta (2008)

Velmi divný, ale fakt fakt fakt dobrý. Hlavní hrdina je prostě NEUVĚŘITELNEJ king. __ Končím 4. řadu a musím říct, že tak masakrální, napínavej, zábavnej atd. seroš jsem snad ještě neviděla. To se nedá popsat, to se musí vidět.

Ve jménu vlasti (2011)

Zatím velká spokojenost, navíc s mým miláčkem Damianem. Švihlá agentka je taky fajn, na manželku a fracky si musím postupně zvykat. P.S. Po shlédnutí 10. dílu 2. řady musím pár věcí poopravit: 1) Carrie je naprosto neuvěřitelná ve všech myslitelných i nemyslitelných směrech a není "švihlá" jak píšu výše... 2) Brody je ještě lepší než v první řadě, přestože se odvrátil od temné strany. Napůl tam však stále zůstává a to je dobře... 3) Saul je génius... 4) Na manželku a fracky už si ani zvykat nehodlám... 5) jóo a ty krysy, který tam škoděj - věřím - nedopadnou dobře...

Teorie velkého třesku (2007)

Ať žije Sheldon. Ať žijou všichni. Wolowitz nemá chybku, Rádžoš je k zulíbání, Penny průměrné děvče, Leonard průměrný hoch – což z nich tvoří sympatický pár. Matka Sheldona je k zulíbání, matka Leonarda na přesdržku. Někdy dobrý, jindy horší, ale celkově miloučké. Takže: po šesti letech potvrzuji, že jsou moji oblíbenci stále fajn. Nejlepší ze všech je však Amy!

Sherlock (2010)

Hezké propojení minulosti se současností.

Reklama

Reklama