Bohemian Rhapsody (2018)

Bohemian Rhapsody: Film, který byl natočen tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Jsem však rád, že něco takového vzniklo a po shlédnutí se mi to moc líbilo, protože Queen a Freddie nemá ve svém žánru dodnes konkurenci. Ale opravdu lituji toho, že nebyl film natočen s Cohenem, který je pomalu Freddieho dvojník. Film by byl sice s ratingem R ale o to víc realistický, film který by byl určen jen pro opravdové fanoušky. Tajně doufám, že by se toho někdo mohl chopit (nejlépe Cohen) a něco takového ještě někdy natočit!

Volný den Ferrise Buellera (1986)

Film jako celek mě moc nebavil a chvílemi i nudil. Bylo tam ale i několik světlých okamžiků. Hodnotím tedy následovně: dávám jednu * za Ferrari 250GT, druhou * za Mia Sara a třetí hvězdu za štěk Charlie Sheena, kterého jsem tam opravdu nečekal. :)

Fast & Furious: Supercharged (2015)

Atrakce v rámci Universal studios v Hollywoodu. Nevím, jestli všech 321 hodnotících zažilo na vlastní kůži. Myslím, že si zaslouží lepší hodnocení. Nutno zažít. Hodnotit dle videa na YT nemá smysl. Zároveň souhlasím, že toto nepatří na CSFD.

Santa je pořád úchyl (2016)

Dávám o jednu * méně než u jedničky. Po slibném začátku (do chvíle než odjedou do Chicaga) se film bohužel táhl a myslel jsem, že bude trvat věčnost. Aspoň, že bylo zachováno původní obsazení. Jeden z filmů, na které člověk rychle zapomene.

The Simpsons Ride (2008)

Jedná se o jednu z mnoha atrakcí v Universal studios v Hollywoodu, kterou jsem měl možnost "zažít" několikrát. Píšu zažít, protože tohle člověk musí cítit na vlastní kůži a hodnotit lze opravdu až po osobní návštěvě. Ve velkém sále jsou lavice, které se s vámi pohybují, fouká vítr a cáká voda. Tomu všemu předchází výborně stylizovaná průprava, která vám zkrátí čekání, než se na vás dostane řada. Potom všem, můžete zajít do Kwik-E-Martu (gift shop) nebo si zajít na pravý Krusty burger. Pro fanoušky Simpsons family je to jistě nezapomenutelný zážitek.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Seriál, u kterého jsem každý díl viděl několikrát. Výborné obsazení hlavních postav. Byl to takový průkopník seriálů z nemocničního prostředí, kde byla i správná dávka humoru. V době, kdy stále běžela válka ve Vietnamu, bylo odvážné vysílat takový seriál, naštěstí se producentům sázka na seriál z válečného prostředí vyplatila, a seriál se u amerického publika stal jedním z nejsledovanějších. Myslím, že snad každý musel vidět aspoň několik dílů (díky TV Prima, která ho dává téměř non-stop). proto není nikomu třeba přibližovat prostředí seriálu. Sám jsem navštívil exteriéry, kde se natačelo, v dnešní době se jedná o Malibu Creek State Park v Californii. I po desítkách let od natáčení je jednoduché poznat okolní krajinu a místa kde stála nemocnice, heliport a další. Každému fanouškovi bych přál zažít ten pocit nostalgie na tomto místě (jedná se o netknuté místo bez turistů a asiatů se selfie tyčemi). !!! :)

Baby Driver (2017)

Čas od času se udělá remake nějakého starého filmu, někdy i několikrát. Jen nevím proč udělat remake jen 6 let od filmu Drive. Naprosto zbytečná záležitost. Výběr hlavního hrdiny, který je extrémě nesympatický (ok subjektivní názor) ale i tak. Děj samozřejmě jak přes kopírák. Ve srovnání s filmem Drive je to max na jednu * ... nechce se mi to ani hodnotit. Čekal bych tu nižší hodnocení, hlavně od lidí, kteří viděli Drive.

Věčně mladá (2015)

Solidní tří *** záležitost, která se mi líbila ale za pár týdnu si ji už nebudu pamatovat. Trochu mě zklamal konec, který jsem tak trochu předvídal. Ale nebudu psát víc, abych tu nespoileroval.

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Najdeme tu hned několik zástupců teenage komedií z přelomu tisíciletí, které svého času nemohli chybět v žádném takovém filmu. Je tu pár světlých okamžiků, které jsou fajn (hlavně scény z kuchyně), tady obzvlášť potěšil Luis Guzmán ale jinak to celé trochu pokulhává. V tomhle žánru najdete určitě lepší kousky.

Forrest Gump (1994)

Neznám člověka kterému by se Forrest Gump nelíbil....