Afrikou na pionýru (2019)

S fichtlem (konkrétně s Mustangem) jsem toho zažil také dost, o to víc obdivuji tyhle borce, kteří se odvážili na tom absolvovat cestu přes celou Afriku. Já se na tom bál vzdálit víc jak pár km od baráku, protože jsem věděl, že mě dřív nebo později fichtl někde klekne. Vzít s sebou 2 komplet náhradní motory mělo ve finále svůj smysl :D a chlapci to využili.  Viděno náhodně v TV a nelituji toho, za mě lepší než Přibáň s trabantem.

Euforie - Série 2 (2022) (série)

Když jsem viděl první díl druhé série, tak jsem byl nadšený a čekal jsem, že to pojede ve stejném tempu dál, to se bohužel nestalo a bylo to pro mě utrpení až do posledního dílu. Čekal jsem podobnou pecku jako byla 1. série, to se tu bohužel nezopakovalo.  2. série je takový recyklát té první, děj a postavy se nám nikam moc neposunuli, jen se tu prohlubovali jejich problémy z 1. série. - jediná zajímavá dějová linka je ta Fezova, zbytek je pouze vata.

Noc v Roxbury (1998)

Po druhém shlédnutí s odstupem mnoha let, musím přehodnotit na čtyři hvězdy. Je to svým způsobem naprostá přiblblá genialita, u které jsem se výborně bavil. Parodie na parodii, kde si to Will Ferrell vyloženě užívá a zhodnocuje skeče ze Saturday Night Live. K tomu přidejte výborný disco soundtrack a je hotovo!

Bílý lotos (2021) (seriál)

Po dlouhé době příjemná minisérie, u které můžete vypnout a pobavit se. Jednu hvězdu přidávám za pro mě dokonalou postavu Armonda, v podání Murray Bartlett. Výborně jsem se bavil v každé scéně, v které se objevil :)

Pomsta s chutí třešní (2021) (seriál)

Tahle minisérie byla tak bizarní, až to vlastně bylo docela dobrý, líbila se mi ta atmosféra, která byla místy opravdu hororová. Zvracení koťátek? OK ...ale aby pak koťátka lezla dírou z dutiny břišní, kterou následně hlavní hrdinka využije jako erotogenní zónu a začne ji spolu s frajerem (Jeff Ward) fistovat, to už bylo fakt mimo.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Po druhém shlédnutí dávám 5 hvězd. Je to svým způsobem naprostá genialita a esence béčkových filmů 90. let. Jako malý bonus, ve své době naprosto nádherná Salma Hayek

Godless (2017) (seriál)

Škoda, že na Netflixu nejsou české titulky, pak by tento mistrovský kousek ve svém žánru byl víc znám i tady v ČR. Syrový a nelítnostný divoký západ je tu zobrazen v celé své kráse, tak jak si ho představuji. Rozhodně bych rád viděl nějaké volné pokračování této minisérie.

Aldabra: Byl jednou jeden ostrov (2014)

Pojetí dokumentu a jeho styl vyprávění mi nesedl. Čekal jsem, že to bude lepší. Zajímalo mě hodně věcí, které jsem se tu vůbec nedozvěděl. Kaiser mi nevadí ale jeho komentář mi sem vůbec neseděl. Přijde mi, jak kdyby to bylo dělané na promítání na základních školách. Myslel jsem, že při náročnosti příprav a celé realizace dokumentu, se budou tvůrci snažit z toho vytřískat trochu více.