Televizní noviny (1994) (pořad)

Není nad překrucování skutečnosti, bulvár, a nic neříkající zprávy apod.

Tenkrát v Americe (1984)

Dodnes jsem nevstřebal zážitek z tohodle filmu. Miluju mafiánský prostředí a tohle je absolutní top. De Niro je herecký mafiánský bůh.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Ani nevím co po čtvrtém shédnutí všech tří řad dodat. Prostě jsem si tu partu a ten seriál zamiloval a nemůžu se dočkat nové řady. BAZINGA! ---------------------------- #edit1: Po 4. řadě přesunuto mezi oblíbenými seriály na samotný vrchol žebříčku.

The Inbetweeners (2008) (seriál)

Odhodlal jsem se ke koukání po filmu, protože mě zajímalo jestli to bude podobná bejkárna. No a je, a mě to baví :) Další výbornej britskej seriál.

The Perfect Kiss (2018) odpad!

No tak už víme proč se Pleky s Vondráčkovou dal rozvést,když dal do tohohle "díla" peníze, tak to byla asi poslední kapka.

Tobruk (2008)

Velké překvapení. Psychologické drama o československém praporu u Tobruku. Pro mě jeden z nejlepších českých filmů poslední doby, opravdu kvalitní podívaná, u které se mi ani nechtělo věřit, že film je od Českých tvůrců.

To byl zítra flám (2010)

Potenciál to mělo, ale od scénáře po výběr herců všechno špatně.

Top Gear (1978) (pořad)

Neznám lepší pořad o autech a nic lepšího asi ani nebude. Jeremy, James a Richard představují auta skvělá, rychlá, ale i špatná, stará a občas i nefungující. Do toho mezi sebou tyhle tři závodí mezi sebou a to kdekoli na světě, testují auta, zvou si osobnosti do studia a hlavně umí pořad podat zábavnou formou a nestalo se zatím, abych se u nějakého dílu nezasmál. #edit1 Stal jsem se definitivně závislákem na tomhle pořadu. Stále lepší a lepší show. Jezza, Hamster a cpt. Slow jsou prostě vynikající a i kdyby mě auta nezajímala, tak mě to bude bavit. Názorný příklad je moje babička :-)

Top Gear: Africa Special, Part 1 (2013) (pořad)

Opět dokonalost jako každý speciál Top Gearu. Tahle trojice prostě neomrzí v žádný situaci ve který se ocitne a pobaví i nefanouška aut.

Top Gear - The Burma Special (2014) (pořad)

Zase se jim to povedlo. Úžasný speciál v nádherné zemi. U scény na koních jsem opravdu brečel smíchy a díky těmhle třem se mi to stává často. Neznám zábavnější pořad a ani nechci znát. Snad tihle borci ještě dlouho vydrží dělat takovou fantastickou práci :)