Zkažená úča (2011)

Jason Segel, jakožto nejzajímavější postava filmu dostala hodně málo prostoru. Škoda.

Zkus mě rozesmát (2011)

Já Adama prostě rád, navíc Jennifer Aniston je prostě nádherná. Řekl bych, že se tohle vybočilo z těch typickejch Sandlerovek, stejně jako třeba Machři, nebo Komici. U všech tří zmiňovanejch filmů jsem se nenudil, ale je taky pravda, že jsem na to nikdy nekoukal sám, a všechno to jsou takový rodinný komedie, proto tak vysoký hodnocení.

Zlatá maska (2020) (pořad) odpad!

Jsme o 20 let zpátky v televizní "zábavě". Tohle fakt nee.

Zombieland (2009)

Columbus a jeho pravidla potkají Tallaheseho jakožto pěknýho machra. Bohužel oba, převezou dvě sestry, se kterými se nakonec spojí a bojují proti zombíkum. Chyběl mi tam lepší příběh, jakožto pro náročného diváka, ale i tak jsem se dobře bavil a to byl evidentně záměr filmu.

Zpátky ve hře (2012)

Proč pořád musí hrát Clint Eastwood podobné role? To se nedokáže přzpůsobit i něčemu jinému jako třeba Al Pacino, nebo Robert De Niro. Schválně jsem napsal tyto herce, protože jsou zhruba ve stejné věkové kategorii ale vidět Clinta po tolikáté v podstatě ve stejné roli je už trošku otravné a jestli tohle měl být návrat ke zřejmě poslednímu filmu, tak prostě vyloženě divné. Amy Adams a Justin Timberlake byli dobří a když oni byli na scéně, jako by ten film dostal nový rozměr, škoda že nedostal větší prostor John Goodman. Amy také zachraňovala emočnější části filmu ve kterých byla fakt výborná a pro mě byla jednoznačně ona tou hvězdou filmu, a nakonec díky ní působil i tak pozitivně na jeho konci. Škoda, že ta sportovní vložka a hlavně práce scoutingu byla tak ořezená a vypadala tak až strašně moc jednoduše, nereálně. Z toho šlo vytáhnout opravdu více a film by tak působil mnohem zajímavěji z tohoto pohledu. Takhle je to spíš jen o vztazích a tak jsem nakonec i ten film bral. Nikoliv jako sportovní. Škoda toho ale k pozdnějšímu sobotnímu večeru jsem ani žádný vyloženě náročný veletoč nechtěl, takže s oddychovkou tohoto typu nakonci zavládla spokojenost :)

Ženy v běhu (2019)

Bez Ondry Vetchého a jeho filmových synů by film byl "poloviční".

42 (2013)

"Based on real story" jo tak tyhle filmy prostě můžu a opravdu málokdy zklamou. Výborný a inspirující film popisující významný okamžik nejen baseballu ale celého sportu.