Forrest Gump (1994)

Zemeckis a jeho veledílo v hlavní roli s Tomem Hanksem. Tenhle film je prostě geniální a není moc co k tomu dodat. Vše již bylo řečeno.

Gambler (2008)

Burt Reynolds zachraňuje co se dá v tomhle filmu. Poker je napětí, štěstí a to všechno mi tady tak nak chybělo, přesto to nebylo uplně špatné. Chybělo mi více opravdových hráčů. Ve filmu jich bylo jen pár.

Gangy očima Rosse Kempa (2006) (seriál)

Seriál, který stojí za pozornost. Pohled tam, kam se normální lidi naštěstí nedostanou...

Hádej, kdo jsem! (2007) (pořad)

Ze začátku velmi dobré, zábavné, dobrý nápad, ale pořad upadl poté bohužel do stereotypu, což se dalo čekat.

Hanebný pancharti (2009)

V poslední době jsem měl celkem štěstí na dobré filmy až výborné u kterých nebudu váhat a znovu si je rád pustím a budu se u nich bavit stejně. Tím se dostávám k tomuhle 31. nejoblíbenější filmu = což absolutně nechápu. Sám sobě se divím, že jsem tenhle "film" dokoukal. Vyjmenoval bych z fleku 500 lepších filmů než tohle, pokuď byste vydrželi mě poslouchat. Za celý film jsem 2x pousmál, s válečným filmem to mělo společnýho asi jako čabajka s racionální výživou (hláška Jaromíra Bosáka), drama jsem v tom filmu už vůbec nezpozoroval, spíš nový žánr, který by se jmenoval jmenuji se Quentin Tarantino, zfetuju se a prostě natočím něco z těch halušek co jsem měl. No a pokuď thriller má znamenat, odřezávání kusů hlavy s vlasy, tak prosím je to film pro vás, ale doufám, že jste dostatečně inteligetní a vyberete si lepší film, který vás nějak opravdu pohltí, poučí, pobaví nebo cokoliv jiného a nebudute přemýšlet nad tím jak na to rychle zapomenout jako já. Tohle se opravdu hrubě nepovedlo a myslím, že sami jste si ten film znovu nepustili a viděli ho jen jednou. Myslím, že můžu garantovat, že při dalším shlédnutí půjdete dolů s hodnocením, které jste dali napoprvé.

Hasta la vista! (2011)

Strašně příjemný film o několika lidských osudech. Nechyběl vtip, ani emoce. Trošku mi ale trvalo, než jsem si zvykl na jednotlivé hlavní postavy. Závěrečná pasáž filmu nebyla uplně dotáhnutá do té největší kvality, kterou jsem viděl v průběhu, ale je jen malá výtka a u takového filmu/roadmovie to zas tak moc nevadí.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Jedním slovem masakr. Nemá to chybu prostě. Už se nemůžu dočkat třetí řady.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Mafie je můj šálek kávy, takže si ten seriál fakt užívám. Druhá řada byla slabší, doufám, že se tvůrcům povede třetí řada lépe. Obrovský + za použitá jména pravých mafiánů vyjma hlavního hrdiny. Třetí řada zatím velmi povedená, snad se tvůrcům povede udržet tuhle kvalitu. Jsem moc zvědav na čtvrtou řadu, po které se nejspíš rozhodnu jestli pronikne do mé TOP 10 seriálů.

Invictus: Neporažený (2009)

Nikdy se mi nebude líbit, když se do sportu a ještě navíc do "sportu gentlemanů" míchá politika ale prostě tak ten náš svět funguje a politické vlivy ve sportu jsou větší a větší. Mandela ale měl aspoň jistou vizi a cíl pro svojí zemi narozdíl od dnešních politiků, kteří mají vize a cíle jen pro svůj osobní prospěch. Jako dokonalý příklad slouží sázka před finálovým zápasem. Každopádně ale působivý a skvěle ztvárněný snímek.