Kamarád taky rád (2011)

Film mě bavil fakt snad od začátku doknce. Opravdu povedená romantická komedie, která se v průměru každejch 20 minut mění v lehký porno, herci se tady vymáčkli na maximum, Justin Timberlake mě překvapuje film od filmu. Všechno to má rychlej spád, scény probíhaj rychle, vtip je základem, nenudil jsem se snad ani sekundu. Výborný, můžu jen doporučit.

Kameňák 4 (2013) odpad!

Vrchol trapnosti. V tom nejhorším možném smyslu. Ono trapno může být vynikající nástroj k veledílu ale tohle dílo se blíží spíš k pocitu debility.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Návyková a skvěle vymyšlená soutěž. Nejdřív souboj v kmenech, sloučení a souboje jednotlivců, spousta taktizovaní, dřiny, zábavy, odměn. Zajímalo by mě jak bych se s tím vypořádal já sám, můj respekt mají všichni co se tohodle zúčastnili. Po shlédnutí několika řad vypěstována nová závislost.

Kdo přežije - Amazonie (2003) (série)

Amazonie se mi líbila méně než Samoa, Palau, Borneo nebo Čína hlavně kvůli soutěžícím. Jenna a Heidi sice krásný holky, ale celkově soutěžící mi moc sympatický nebyli. Akorát ten magor Matthew byl zajímavej.. Ale i tak hodně zajímavá série, která mě jako ostatní stejně chytla.

Kdo přežije - Čína (2007) (série)

Strašně působivé prostředí Číny, ale moc mě nezaujalo obsazení a hráči, včetně vítěze.

Kdo přežije - Palau (2005) (série)

Skvělá série plná sympaťáků. Super vítěz a obrovskej respekt pro Iana. V osobním žebříku nejlepší a nejoblíbenější řada.

Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

Russel je bůh a ostatní jsou "pitomci" :D Dost drsná řada(2 evakuace) ale i spousta zábavy a taktiky.

Kdo přežije - Vanuatu (2004) (série)

Pupkáči a blbci zároveň v hlavní režiji. Jedna z nejslabších řad.

Kmotr (1972)

Celá trilogie, je úchvatná a jakožto fanda mafiánského prostředí, mafiánských filmů, jsem si to neskutečně užíval.