Ti druzí (2001)

Páni! Už dlouhou dobu mě u žádného filmu takhle nemrazilo. Za atmosféru jedničku, Nicole je vynikající, pro tuhle roli se hodí. Přemýšlel jsem, která herečka by na tuhle roli ještě seděla, a moc mě jich nenapadlo. Konec mě překvapil, nečekal jsem to, takže i ta třešnička byla. I když trochu v mlze. :)

Vedlejší účinky (2013)

Vedlejší účinky jsou jako horská dráha. Pořád nějaký zvrat, nevíte, jestli jste zrovna nahoře nebo dole, ale moc se vám to líbí a nechcete vystupovat. Nechcete, aby to skončilo. Na konci poděkujete za svezení a cestou domů se vám ještě trochu motá hlava, protože to byla jízda, na kterou se nezapomíná.

Iron Man 3 (2013)

Pokud hledáte recept na kvalitní, propečený a skvěle okořeněný blockbuster roku, už dál nehledejte. Máte ho tu.

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Výborný a především vtipný seriál se skvělou sestavou herců, kteří jako by se narodili pro svoje role v Modern Family.

Surikaty (2008)

BBC - Brilantní bezchybné cokoliv. Ano, nepamatuji se, že bych viděl od BBC špatný dokument. Ba naopak, všechny jsou skvělé a tenhle není výjimkou. Především závěr ukazuje, že i dosavadní úhlavní nepřítel se může stát záchrancem v poslední vteřině.

Pí a jeho život (2012)

Audiovizuální galapředstavení s jedním z nejlepších závěrů v historii.

Hořící keř (2013) (TV film)

1. díl 90%, 2. díl 85% a 3. díl 90% Kdyby byly všechny české seriály/minisérie takovéhle kvality, tak by se na tu televizi koukalo hned jinak.

Expresní zásilka (2012)

Po Premium Rush musí mít snad každej chuť vzít kolo a pořádně to rozjet! Gordon-Levitt kam vleze, tam je kurevsky cool, tohle není výjimka. Toho chlapa jako herce žeru, má obrovský charisma. Snímek má švih, tempo, hraje dobrá hudba, příběh jednoduchý, ale lepší než splácanina, která nic neřekne. Filmové překvapení!

Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)

1. série 80%, 2. série 90%, 3. série 85%, 4. série 100%; 5. série 90 %; 6. série 90 %, 7. série 75 % Vynikající seriál, který svým pomalým tempem dokáže uhranout snad každého. Zatím mi vadí trochu nevyrovnaná kvalita dílů, kdy některé vás usadí do židle a nepustí z ní až do konce a naopak některé jsou takové přechodové (připravují si půdu pro nadcházející epizody). EDIT po 4. sérii: Don na hrad!

Zlo mezi námi (2003)

Pekelně mrazivé severské drama, které vám ku*evsky otevře oči!