Abonent na lince U (1964) (seriál)

Tak todle byl ve své době takový malý "Saw".Dobře podaná dávka napětí z hudbou,která to vše jen umocňovala.Todle bylo ve své době tak dobrý,že se leckdo bál jezdit večer z práce.

Sága rodu Forsytů (2002) (seriál)

Seriál, vysílaný před lety,byl daleko lepší i když čb.Todlenc je pouze nehezká napodobenina s krásnou výpravou, kde jedině D.Lewis a jeho krásně konzervativní vystupování je koukatelné.Ale pro ty,kdo viděli starou verzi tady chybí dramatičnost.

Sága rodu Forsytů (1967) (seriál)

Překrásná ukázka seriálu z dob dávno minulých.Naprosto perfektně zahraná postava Soamese,kterou jedna polovina divácké obce nenáviděla a druhá zbožňovala.Skutečně dokázal vylidnit ulice a spousta lidí si mněnila směny v práci,jen aby jim neutekl žádný díl..Ohnivé hovory diváků po odvysílání každeho dílu a odhady co bude dál,tak takováto atmosféra provázela málokterý seriál z 60-tých let.Snad jedině "Kdo chce zabít dr.Killdera" nebo "Abonent na lince U".

Minuta z přírody (2006) (seriál)

Fantastické,co je možné se dožvědět za pohou minutu a co je možné za pouhou minutu povědít.Tohle je přírodovědný bombónek.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Hodně podprůměrný seriál o době již minulé.Chybí tady ale trochu více reality a to nejen ve výpravě ale i v jednání a chování se postav.Jako pamětník sem hodně sklamaná,leč divák který tudlenc dobu nezažil si to možná užije i když asi plně nepochopí.Nacpat do necelých 60´ něco,co obsahuje jistou životní etapu,co je pro danou dobu typické a chtít aby to divák pochopil,no promiňte páni režiséři,todle vám trochu nevyšlo.Po odvysílání 8 epizody to vzdávám a děkuji-nechci!Takže jedna * za odvahu.

Comeback (2008) (seriál)

Todle je tak úžasně blbý,až je to vlastně docela koukatelný.Jó a pokud máte den-blbec,tak todlenc vřele doporučuji,den-blbec už nebude tak nemožnej a ještě se zasmějete!

Taková normální rodinka (2008)

Pokus o remake něčeho,co se asi nedá napodobit.Původní "rodinka" je naprosto nepřekonatelná a nenapodobitelná.Todlenc je naprosto zbytečný filmík,takže jedna * za odvahu.Jinak děkuji, ale vypněte promítačku,DVD,VHS ap. je to ztráta času.

Saw 5 (2008)

Kdo neviděl všechny díly,je tak trochu ztracený.Ale v zásadě je to taková chorá,masochistická telenovela,pro milovníky brutalu.

Kniha mého srdce (2009) (pořad)

Ty dve * jsou za počin.Mám za to že hodnotit knihy by bylo záhodno každých 10 let a pokaždé by vyhrála jiná.Hodnocení podle žánrů by také nebylo na škodu,jinak je neobjektivní..Podle výsledků hodnocení je zřejmé,kdo se zůčastnil a taky které knihy jsou čtené ať už povinně či se zájmem o knihu jako takovou, no a pokud se stane kniha dobrou předlohou k natočení filmíku,pak má o přívržence postaráno.

Kinobox (1993) (pořad)

Pro moje "já" je todle něco,co by bez moderátora bylo o něčem.Poňádž u nás jiný takovýto pořad zatím nebyl,občas jsem kouknula-ale opravdu jen občas.