• Romantický

Babovřesky 2 (2014)

Tak to dopadne, keď sa chce z úspešnej jednotky vytvoriť niečo ďalšie, no nemalo to grády, po hodine som už fakt pozerala každú chvíľu na hodinky kedy to skončí. Pre mňa strata času aj peňazí.

Bezpečný přístav (2013)

až na tie sentimentálne scény sa na to dalo celkom pozerať

My dva a křen (2006)

Nebyť Matta Dillona vypínam to po prvých 10 minútach... tak tieto kvázi "komédie" ma vedia skôr vytočiť ako rozosmiať...čo je vtipné na ľuďoch, ktorým viazne komunikácia a nevedia povedať čo im vadí?

Za lepší život (2011)

Keď žiť si svoj "Americký sen" nie je až také ružové.... výborné herecké výkony.

Hačikó - příběh psa (2009)

Nie nadarmo sa hovorí, že pes je najlepší priateľ človeka. Pekne vyrozprávaný príbeh o tom, že pes Vás niekedy dokáže ľúbiť viac ako človek...... hlavný hrdina - pes - úžasný herec.

Warrior (2011)

keby sa dalo, dám tých hviezd oveľa viac!!!

Sejmi je všechny (2007) odpad!

Na začiatku to vyzeral by slušný film, no čím viac sa schyľovalo ku koncu tým to bolo viac "preameričené" s trápnymi efektami, niektoré scény totálne nereálne. Na také sme síce už pri amerických filmoch zvyknutý ale toto prekročilo určitý rámec. Musela som sa veľmi premáhať aby som to dopozerala do konca. 10% ak nie menej.

Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona (2009) (TV film)

Skutočný príbeh černošského chlapca, ktorý je pre každého až na svoju matku, úplne obyčajný mladý chlapec, ktorý zrejme vo svojom živote nič nedokáže. Avšak vďaka svojej matke, ktorá ho prinúti niečo so svojim životom robiť sa stane jedným z najlepších a najuznávanejším neurochirurgom Ameriky. Každý týždeň musí prečítať dve knihy a napísať o tom obsah, aby mala matka istotu, že tie knihy naozaj prečítal. Jeho matka si ich však nikdy neprečítala pretože ona sama čítať nevie. Naozaj emotívny príbeh rodičovskej lásky spojený s húževnatosťou mladého človeka, ktorý chce v živote niečo dokázať. Odporúčam!

Můj týden s Marilyn (2011)

Veľmi pekné spracovanie. Žiadne jej milostné aférky, žiadne škandály, ale jej ozajstný život. Aj taká hviezda ako Marilyn je len človek a má svoje problémy. Super vystihnutá podstata tzv. „dojnej kravy“. Veľkým plus tohto filmu je Michelle Williams a jej úžasná podoba s Marilyn. Podľa mňa výborne zahraté. ****