Diego

Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 2.1.2009  23:36

Zvláštní. Kouzelné. Sentimentální. Trochu mi to přípomínalo Big Fish. I když se hlavní hrdina nezapojoval do děnní okolního světa, tak ty momentky v pozadí Beatles, rakotetoplán..mi bohatě stačily, pač o tom to nebylo.

• 22.12.2008  01:34

What the FUCK? =D

• 30.11.2008  14:12
    True Blood: Pravá krev (TV seriál) (2008)

Po shlednutí první serie muzu rict, ze je to nejoriginalnejsi a nejlepsi serial od HBO od dob Carnevalu.

• 4.9.2008  22:52

To samé, co psala Kleopatra, s tim rozdílem, že jsem se sjel znovu = )

• 10.7.2008  03:37
    Salvador (1986)

Viděl jsem Killing Fields a následně Salvador, v polích byl podle mého silnější příběh, ale ve srovnání Woodse a Waterstone, Woods vede na plné čáře a pro mě je to jeden z nejlepších žijícíh herců vůbec.

• 28.6.2008  00:40

Jeden z nejlepších filmů, co jsem viděl.

• 21.7.2007  21:23

Občas se najde film, který vás uchvátí, ne celkově všechny, prostě vás a tohle je můj skrytý uchvatný film...a to s těma pihama používám na holky už roky, i když třeba žádné nemají: ))

• 15.6.2007  04:14

Taková lahůdka: D

• 21.3.2007  01:26

Ano i já jsem si během filmu říkal, jak tenký je to příběh a rozhodnutý pro čtyři,ale v zavěrečných titulkách pří opravdu nádherné skladbě, jsem si uvědomil, že tohle silně zpracováné ztvárnění legendy o odvaze..o Spartě ve mě zachovalo více.

• 21.1.2007  20:40
    Four Kings (TV seriál) (2006)

Další z komedialních sitcomů roku 2006 a drží latku letošní nabité vlny seriálů. Příhody čtyř přátel, kteří spolu bydlí a často si lezou do zelí, nevyniká jen seth green, ostatní tři jsou nejen rovnocení partneři.

• 23.6.2006  01:20

Samozřejmě super film a klasika, ale rejpnu si: ), když ke konci,kde to ostatní zloduši vzdají poté,co před nimi lezi cisterna o ktere sice nevi, ze je tam pisek,ale i tak jen tak odjet a nezkontrolovat...

• 1.4.2006  17:31
    25. hodina (2002)

Hodnotím první linii filmu, linie o americké společnosti mi do filmu nezapadla, nebo spiš jsem ji přehlédl..

• 31.3.2006  16:37

Žádné bim bac, žádné velké woww, ale čistý jemný příběh. Tak to mám rád.

• 19.3.2006  15:46

jěště jeěště:o))),no jéé je

• 27.2.2006  00:19
    Smrt panen (1999)

Vtip sem, vtip tam a sladky romanek mezi kirsten a joshem...co se stalo potom ve me bude ještě dlouho hnít..

• 21.1.2006  19:08

tragedie o tragedii komedie o komedii

• 27.12.2005  03:11

Svižné a zábavné. Kenneth tomu dodává šmrc, ikdyž futuristický nádeh mě příliš neohromil. Ale skvěle jsem se bavil.

• 24.8.2016  17:49
    Táta sekáč (TV seriál) (1990)

To sem opravdu jediny, kdo se na to jako maly dival:) psal se asi rok 1999 plus minus a toto davali, kdyz jsem vstaval do skoly. Nejdriv jsem to poustel jako kulisi, pozdeji si to zamiloval, ze se mi hned vstavalo lepe do skoly:)) napjaty, jestli se objevi konecne ten pravy tata sekac pro Judy:))

• 5.10.2014  23:44
    Lucy (2014)

Možná je to je blbost, nechci o něm dlouze přemýšlet a pitvat to, protože jsem se ani chvíli nenudil, bavilo mě to a tenhle pocit si chci ponechat.

• 1.8.2014  13:17
    Nejsem do tebe blázen (TV seriál) (2014)

Upřímnost je sexy.

• 1.8.2014  13:15
    Rush (TV seriál) (2014)

Po dvou dílech zatím spokojenost, je to takový kříženec mladého house, donovana a hanka.

• 3.7.2014  01:05
    Constantine (TV seriál) (2014)

Hodnocení prvního dílu. Jsem fanoušek Constantina, takže jsem byl připraven mnohé odpustit, kdyby měl matt ryan černé vlasy a né tenhle blond přeliv, bylo by to lepší. Ale to je jen moje představa constantina:). A hle, bavilo mě to, i přes tv triky je to zdařile kreativní a jsem zvědavý na pokračování.

• 29.6.2014  09:19
    The Flash (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu.

• 10.2.2014  22:24

Romantika s lehkostí, scény, které jsou vizuálně parádní a nechybí tu ani roztozmilé detaily. Jen škoda, ze se film snaží být moc komplikovaný a občas zoufale tlačí na pilu. I přesto je to nadprůměr současných romanťáren a ta škola...!, kam se hrabou naše chladný, civilní univerzity zastrčený do centra vedle mekáče.

• 29.6.2013  23:15
    Crazy Joe (2013)

Čekal jsem další one-face show se stejnou zápletkou jako jeho posledních deset filmů, kterej proklikám během půl hodiny a dostal to, ale určitým způsobem je tenhle film lepší než ostátní a já jsem tlačitko forward nestiskl ani jednou. Samo že je to velkou zasluhou režiséra než hlavního protagonisty.

• 5.2.2013  20:19
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Problém politických výtvorů o USA je, že je skutečně dokáží ocenit jen Američani, ti to nadhodnotí a my se pak vezeme na vlně úžasu jako ovce. Ale tohle je zatím dost dobrý i pro ovce:)

• 28.8.2012  21:49
    Herkules (TV seriál) (1995)

Bylo mi osm, když jsem to žral a právě proto to nehodnotím, jako 25tiletý.

• 8.8.2012  12:59

*Spoilery* Kvalita je v tom, že každou chvíli nevíte, co se děje a když už si myslíte, že víte, tak se to zase obratí, ale váš mozek bojuje, držíte se, ačkoliv nakonci exploduje, za tyhle wtf vysoké hodnocení. Na druhou stranu, pokud o tom pak přemýšlíme, o pointě filmu, postavách a motivech..třeba, že někdo ukradne dítě (nechce ho jen spasit, taky dostane zaplaceno) , někdo si to ukradnuté dítě koupí ( matky běžně chtějí kradené dítě místo, aby zažádali o adopci). Sestra, kterou manžel zmanipuluje, takže chodí po městě a krade děti, den si s nima hraje, pak je uspí a odnese do tunelu za pomoci asi labilní brigádnice, která ač musí být přesvedčena, že je to pro dobro děti, stejně natáhne brka....

• 6.8.2012  00:57

Na tomto filmu je vidět důležitá věc, když máte dobrý soundtrack, máte z poloviny vyhráno.

• 4.8.2012  13:00

Určitě nejsem jediný, kdo dal čtyři hvězdy jen za maryllin:). Jinak bych musel jít v hodnocení dolů, protože je to opravdu průměr ve srovnání s podobnými komediemi.