Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 13.7.2010  00:07
    Repo Men (2010)

Ale jo, i když jeho problém byl, že už dál nemohl zabíjet "dluřníky" a pak vyvraždí celou ambasádu, kde aspoň jeden tu rodinu taky měl, stejně jako on :)

• 1.7.2010  13:06
    Za branou (TV seriál) (2010)

Melrose place + True Blood. Do uhlazeného městečka, kde je každá osoba playmate, přijíždí šerif, jehož asistenti jsou dvě děcka, kterým byste nevěřili, že právě nevyšli střední. Jeho syn se během deseti minut zamiluje do místní holky, která chodí s vlkodlakem a ta mu lásku bez sebevětšího odporu(svědomí vůči hafákovi) opětuje. ---Spoiler-- : první zápletka se týká vraždy stavitele, celé město je monitorováno, ukazuje se záběr, jak s autem naboural do pantlu a pak "vypadla kamera", kterou asi nebyli schopni do večera nahodit, aby se mohli kouknout, co za auto vyjíždí z garaže Rhony Mitry, která tady není ani uvedena a přitom to je jediný důvod, proč zkusit druhý díl. (ve smyslu, že ukáže víc, než toporné hrání :))

• 21.6.2010  22:58
    Happy Town (TV seriál) (2010)

Po črtvém díle scénář nenudí, žadný fluf talk, i když je tu spoustu klišovítých vzorců problémů, pokud jejich rozluzlení nebude "očekávané" a přídá se trochu mystery, tak se to zařadí k lepším věcičkám poslední doby.

• 28.5.2010  08:39

To byl Allen? Ja myslel, že koukám na německou produkci, která přemluvila pár herců, které projížděli kolem, aby s nimi natočili uberslafen emanuelee zaplettee

• 8.5.2010  02:26
    Solomon Kane (2009)

Zručná kamera v minimalistickém pojetí, štáb si vystačil s dvaceti lidma, co se protáčí a Basset sází na dílčí akci místo chrlícího eposu, zkratkovitý průhledný příběh je natolik omšelý, až nevadí a jednotlivé scény nenudí ! Kdyby nebyla znát ta lacinost, přidalo komornosti, s postavami šlo víc do hloubky, byla by to kultovní záležitost.

• 9.4.2010  02:10

Kdo zná hru parkrát se usměje jakože ví o co go, pro nezasvěcenné odpad. Ale dobry soundtrack.

• 30.3.2010  00:39

Tohle mám rád.

• 23.3.2010  14:09

Bylo by urážkou říct, že se ve filmu nic neděje, ale o nic nepříjdete, když si ho dáte do okna a dál pracujete s nečím na ploše. Přípomíná Hallmark produkci.

• 22.3.2010  10:28
    Defendor (2009)

Bullet doesnt hurt me .

• 8.3.2010  02:48

Zmrdi .

• 2.3.2010  12:53
    Síla lásky (2009)

Čekal jsem trochu víc jiného pohledu z veřejnosti, než točení se kolem jeho vztahu s mrtvou dcerkou.

• 27.2.2010  20:00
    Slon (2003)

Jestli muzu nazvat film konstrujici krutou realitu težkopadnou nudou? Ano muzu, cely film sledujete chodici deti, jejich pribehy vedou do slepych ulicek, kde vyvrcholi cerny kluk, ktery se jen tak prochazi po chodbe, kde vsichni strili, pomuze dostat ven holku a pak bez jakykoliv emoci prijde ke klukovi s puskou a umre. Ani motiv tech kluku, aspon konspiracni jsem nepochopil, i kdyz se rezie zabyvala spis jen chodicimi obetmi.

• 26.2.2010  13:36
    Změna je život (TV seriál) (2010)

Není to nic nového, ale je to podáváno tak svižným způsobem, přijemným scénářem a přirozenými herci, že to funguje.

• 22.2.2010  14:36

Všechno už jsme viděli, plus jaderná složitá zaplétka s postavou filosofického cool typka, jehož úlohu jsem nepochopil a celý se to snaží být chladně cool, ale když použijete osvedčené triky ještě neznamená, že dostanete novej Payback. Senilní nuda.

• 13.2.2010  23:33

(obsahuje spoiler). Pohádka pro adolescenty, s klasickým klišé - jeden z rozvracené rodiny, tak bude zlej, druhej nepije krev, aby neztratil svou lidskost, navíc je všechno bezemoční, at opouštíte rodinu, jde vám o život či najednou máte lecivy sliny, vsechno je brano jako no big deal. Pokud si dalši díly nevezme na starost někdo jako Alfonso Cuarón, bude to průměrná sága pro dopoledne.

• 12.2.2010  02:59

Stupidní Kill Bill Ninja, ale v rámci žánru lepší věcička.

• 9.2.2010  00:26
    Ženská věznice (2006)

Stydim se za to, ze v tomto století je někdo schopný natočit takový film. Každý, kdo dá víc jak odpad, je úchyl :)

• 7.2.2010  02:24
    Bod zlomu (1991)

Škoda těch nevěrohodných emocí, vztahy mezi postavami nebyly dobře vykreslené, aby se vyrovnaly situacím, které nastaly. (6.2.2010)

• 5.2.2010  14:07

Krom čtyř skvělých herců v jedné postavě, je zbytek nuda.

• 31.1.2010  12:48
    Dům ďábla (2009)

Scary nostalgie ve stylu 80tek, vychutnával jsem si každý účelový záběr, tehdy by to bylo klasické tuctové béčko, dnes je to horor roku, prozatím. 31.1.2010

• 15.1.2010  02:49

Coze? Celou dobu cekam, co z toho bude, rikam si wow dobre se to sleduje, graduje to k naky pecce na konci..pecka byla, mozna tak me do hlavy :D. Nejvic peckovitych pet hvezd, co jsem kdy dal. A rychle na ten film zapomenout, nebo si to rozmyslim.

• 11.1.2010  23:57

Spirit movie for special thinking people .

• 10.1.2010  14:56

O něco lepší slasher, který byl aspon hot :)

• 5.1.2010  02:07
    Pevné pouto (2009)

Nepochopil jsem, co chtěl autor říci linií mezi nebem a zemí. Divně omšelý příběh, kde herci jako Weiz, Sarandon nedostavali prostor a když už, tak v neosourodých momentkách, emočně nabubřelé, ale přesto prázdné, nelogické fantasy, které pělo odu na život bez nas po nás..wtf? Casto mi to pripominalo film Jak přicházejí sny, ktery byl stejne krasny napohled, plytky uvnitr. [5.1.10]

• 3.1.2010  13:01
    Vyfič! (2009)

Jsem kluk a davám pět, stačí?

• 2.1.2010  10:33

Tak trochu jiny Benjamin Button :) aspon ve mě vzbuzoval stejný emoce, někdy ukápne slza driv než se něco stane :)

• 29.12.2009  13:17

Komedie? Suché drama.

• 28.12.2009  20:18

Hodně rozvelké, ne tak emocionálně silné, ale přeci jenom v tom je duše a Morgan je jejím kapitánem. P.S.: Morgan si pro něj jde..:)

• 27.12.2009  14:28
    Dorian Gray (2009)

Skvělá atmosféra, skvělá hudba, ale nudný scénář. Příliš chladné, nalinkované, málo prostoru vytvořit si nějaké emoce skrz sociální interakce, kterými Dorian proplouvá.

• 12.12.2009  17:42
    Planeta 51 (2009)

Za tu hudbu. Milej pribeh to jo, ale ani jednou jsem se nezasmal, pouzivat porad ty samy rutinní vtipy a hlasky uz je nuda.