Tisíc slov (2012)

Překvapivě mě to bavilo a to jsem na tyhle american smile komedie vysazenej, slušný Eddie.

Pomsta (2011) (seriál)

Ze začátku spíš sci-fi, ale s počtem dílu to nabírá grády, takže všemožnosti tolerujete a chytí vás to. Velmi povedený casting btw.

Miláček (2012)

Vemte knihu, vytrhnětě pár stránek s klíčovými událostmi a stlačtě to dohromady bez jakýhokoliv vysvětlení. Dodnes jsem nebyl vůči Pattinsonovi zaujatý, ale celou dobu jsem přemyslel, jestli to tak má nakázáno hrát nebo je to z jeho vlastní vůle. Nejlepší je to jeho mlčení a face ve tvaru žblé než po půl minutě řekně něco jako žbló.

Hoffa (1992)

Dal bych více, ale jelikož jsem četl knihu o Hoffovi, tak musím přiznat, že tento film byl dost porvchní a existuje mnoho zajímavých situací v jeho životě, které by udělali tento film lepším a srozumitelnějším.

Projekt X (2012)

Jako kdybych koukal na sled všemožných klipů na youtube...a já rád klipy na yt :)) . Pro trpící komentáře, nedělejte z toho něco, co to není a nemělo být.

Pařmeni (2011)

Nabízí se srovnání, ale britové nejsou tak vtípní, když se opijou.

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012) odpad!

Zlatá léta Hallmarku. Připadal jsem si, jako kdybych se díval na sitcomy běžící na Jetixu. A Josh Hutcherson je pro mě nejnesympatičtější herec, skoro v každém filmu bych ho za ten ego-face profackoval.

Oddělen (2011)

Dobře je to jednostranné, ale to neznámená, že né reálné. Je to míchanec depresivních pocitů a určitě si tam najdete ten vlastní. Adrien tím prochází jako prokletý básník, vypraveč, co to dusí v sobě, maskovaně svým one touch pohledem. Pokud milujte tyto filmy a mě to přípomínalo například "Přícházím s deštem" , "Drive" , budete tento film milovat, aniž byste ho dokoukali.

Kronika (2012)

Je to zvláštní, ale pět hvězd dávám málokdy a pečlivě, v první půlce jsem to chtěl dokonce vypnout, ale čím déle jsem se na to díval, tím víc jsem to prožíval a z postele se snažil rozmáčknout pomeranč a ten konec mi zvedl hladinu adrenalinu, že půjdu proti proudu. Viděno v Blue-ray, v nižší kvalitě poloviční zábava.