Broken (2006)

K cemu ten uvod, kdyz z nej rovnou v krocime do lesa a uvod nehraje zadnou roli ani k blizsi charakteristice hrdinky, vztah uveznene a veznitele je tak trochu klise a ke konci stale vlastne tomu vrahovi nerozumite, kdyz neberu v potaz posledni slova ,,Venku neni bezpecno,, to byl duvod,ze unasel zeny a tyral je? Jaka byla pointa ziletkovych scen? Dite zavrene v budce asi 40lidi bylo docela v klidu a to ji chodil krmit?Proto porad odchazel? A nakonec zena oslepne, v tom mel byt taky nejaky vyssi smysl?

Divoká jízda (2006)

Tak ten to film se zdál celou dobu zajímavým, až byl nudný, dlouhý a chybělo tomu něco zásadního, nějaká špetka koření(když pominu M.Barton)..a Park Posey mi lezla na nervy, ale asi ta role měla tak vypadat.

Four Kings (2006) (seriál)

Další z komedialních sitcomů roku 2006 a drží latku letošní nabité vlny seriálů. Příhody čtyř přátel, kteří spolu bydlí a často si lezou do zelí, nevyniká jen seth green, ostatní tři jsou nejen rovnocení partneři.

John Tucker musí zemřít (2006)

Zapletka pro pubertacky, spousta nedotazenych scén, které tam jsou jen pro to, aby vyplnily prazdny místa. Konec predvídatelný a ničím bohužel neoriginální: /

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Ok, Ok..z pozice mého vnitřního dítěte.. Sladký pár, Sladcí záporáci, Sladké písničky a Sladký konec a i když ve většině přídpadů to nevychazí, tady bylo vidět, jak si to hraní užívaj samotný aktéři..Disney; )

Scary Movie 4 (2006) odpad!

Ani náhodou, bylo to až příliš trápné a nudné než ostatní díly, že jsem to částmi musel přetačet.

Shortbus (2006)

Dokoukal....! Nepochopil...ale asi byt nemelo...vyjadreni cehosi..emm kontorverzni zivosti..? : )..nehodnotim

Taxidermia (2006)

Pokud byl učel vyjít z monotonu filmu, dekance..tak ano,ale i tak si myslim, ze to bylo bezucelne a slabe a dekance proto jen omluva, ktera prisla po filmu, ale ne pred filmem

Ženská věznice (2006) odpad!

Stydim se za to, ze v tomto století je někdo schopný natočit takový film. Každý, kdo dá víc jak odpad, je úchyl :)

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Ano i já jsem si během filmu říkal, jak tenký je to příběh a rozhodnutý pro čtyři,ale v zavěrečných titulkách pří opravdu nádherné skladbě, jsem si uvědomil, že tohle silně zpracováné ztvárnění legendy o odvaze..o Spartě ve mě zachovalo více.