Nejhledanější muž (2014)

Většina vyzdvihuje nevstřícnost vyprávění či snad, že právě nulový přiběh dělá velký přiběh. Přijde mi to jako jedna parafrázovaná seminárka na na téma, k němuž bylo napsáno už mnoho a lépe. Vždyť každá postava ve filmu je klišé, které jsme už viděli a svým chováním ničím nepřekvapí.

Noe (2014)

Když si odmyslíte, že tomuto věří polovina světa, tak je to docela solidní drama.

Rush (2014) (seriál)

Po dvou dílech zatím spokojenost, je to takový kříženec mladého house, donovana a hanka.

Transformers: Zánik (2014) odpad!

Táta, který moralizuje svoji 17letou dceru, která vypadá na přes 20 a přítele, který má vizáž 25+? V roce 2014? Po všech těch sériích prciček, je to opravdnu nutný tomu věnovat třetinu filmu? Viděl jsem všechny díly, nepamatuju si ani jeden. Robovězení, robobachaři, robopsi...pak tu máme lidskou svobodou, robogenom, abychom si mohli vytvářet vlastní robůltky, protože lidstvo je hrozně nenažraný, nikdy se nepoučí a vždy vás zradí. A ty zpomalené záběry, kde mi měla emoční stabilita vylítnout na maximum a cvrknout do kalhot bo snad vyronit slzu? Pro mě zatím nejhorší blockbuster roku.

Tři bratři (2014)

To si dělaj srandu s tou Karkulkou. Kluk si zamluví osmiletou holku, že si pro ní za pár let přijde, at žije multikulturismus v českých pohádkách. Ale teď vážně, vizuálně super, je to hodně prosté a jednoduché, ale holt je to malé děti. Ale vyzpívávat mluvený text, bylo něco tak nenesitelného, že jsem se skoro až styděl za herce, kterým to nešlo.

Vejška (2014) odpad!

Po dlouhý době se zcela rozcházím se zdejším hodnocením, jedno velké klišé, bez příběhu a Vorel, který si ani neumí při natačení oholit chmíři pod nosem. Možná, že jen nehápu význam načmaraných podpisů na zdech, autech apod. , i když u psů mi to nevadí.

Velká šestka (2014)

*****Spoiler****** Chudák kluk, zemřeli mu rodiče, bratr a robot, který na konci už projevoval prvky umělé inteligence a takového už znovu nepostaví! Navíc žije se svobodnou tetou, která je docela sexy, tak v čem je její chyba..možná to má něco společného s tím, že za celý film neprojeví lítost nad ztrátou staršího syna její sestry/bratra..Ale jo, nebýt podle mě zbytečně dramatického profilování hlavní postavy, tak je to obstojný animák. Ale vzhledem k tomu, že Hiro (byl to amík nebo japonec?) se naučil jednu hrozně důležitou a ve filmech tak málo objevovanou věc, že POMSTA NIC NEŘEŠÍ, nedám tomu víc, jak tři a doufám v lepší animák v nominacích.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Ještě neposílám Setha do rakve, stále si myslím, že patří mezi nejlepší novodobé talenty a jsem rád, že narazil tak brzo. Protože tohle hraničilo s klubem sráčů.

Babovřesky (2013) odpad!

Kdo by řekl, že tenhle film bude zachranovat Lucka Vondráčková, snad jen díky tomu, že si uvědomuje, do čeho vlezla. Troška je starej děda, kterýho novým věcem nenaučíš, i přes tolika letou zkušenosti je šílený, že se neposunul dál. Nechci ani vědět, kolik stál film s deseti herci, jednou vylidněnou vesnící a statickými záběry. Ale ruku na srdce, můj otec už se mě třikrát ptal, jestli už se to dá stáhnout...