Pot a krev (2013)

Velmi slušná jízda. Akčnáku je v poslední době jako šafránu proto jsem za tendle film rád. Michael Bay můj oblíbenec natočil po transformerech konečně normální film aláá mizerové. Už, aby se na ty roboty vybodnul.

Dredd (2012)

Výbornej akčnák. Skvěle sem se bavil!! Takovýdle filmy tu chybí

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Oproti předchozím dílům hroznej šmelc. Pěkná scéna na dálnici, ale to je tak všechno dobrý, co může film nabídne. Zápletka je hodně slabá a akce s dějem předvídatelné.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Viděl jsem všechny kultovní gangsterky a todle téma filmů mám hodně rád. Na tenhle kousek jsem se hodně těšil, hlvaně kvůli Pennovi v záporný roli. Zklámání však bylo veliký!! Tednle film postrádá právě atmosféru a nevtáhne diváka do děje ani omylem. Hodnotím jako béčkovej akčnák.

Ve stínu (2012)

Nemám rád nudný a pomalý tempo, což tenhle film přesně představuje Po půlce filmu jsem byl hodně unavený. Dal bych jednu hvězdičku, ale za kulisy dávám dvě.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

tom cruise v roli kde není nesmrtelnej jako v mission imposible. Skvělej děj a rychlý spád. Líbilo se mi moc

Zlomené město (2013)

Pěkný politický drama. Trošku přehnaný tím co by všechno starosta nůj yorku zvládnul, ale nudný to nebylo.

Méďa (2012)

Peckaaa, sranda a skvělej scénář.

Expresní zásilka (2012)

Chabá zápletka a málo akcí na kole, čekal jsem i lepší kvalitu triků na kole.Nejhorší je vlastnost hlavního hrdiny zpomalit čas a vybrat si kudy projede. Patří spíše do x menů, působilo to velmi nudně.