Thoughtless126

Petr Liška

okres Cheb

<< předchozí 1 2 3 4
    • 18.1.2015  01:08

Tohle neni dokument, ale něco jako bulvár na úrovni. Necelá minuta záběru z natáčení, nebo něčeho navíc.. a ten kudrnáč, no hrůza.

• 26.11.2010  23:50
    Machete (2010)

Nejvíc se mi líbil Segal. Ten se sem tak hodí že to neni možný. Tady je to fakt frajer, kterej i v poslední scéně je hustej.Celkově sem od tohodle filmu čekal víc. Víc propracováných postav atd. Někteří herci jsou tam tak jako bonus a jsou tam prakticky k ničemu. Ale v kině sem se bavil. ( škoda že jen s 5 lidma v hledišti ) 60%

• 18.9.2010  15:07
    Robin Hood (2010)

Po shlédnutí Director´s cutu určitě hvězdičku přidám! Ale prozatím sice dlouhý film ale furt mi tam něco chybělo.

• 29.8.2010  17:24
    Iron Man 2 (2010)

Vinikající pokračování s novými skvělími herci ( Scarlett, Mickey, Samuel ). Skvěle jsem se bavil a nemohu si stěžovat. Akorát mě štval ten co promítal.. neuměl to..

• 29.8.2010  17:19
    Počátek (2010)

Originální, ohromující, dokonalé. Vyrazilo mi to dech a to hned v prvních minutách filmu, kdy nás Christopher hodí ihned do rozjetého příběhu a akce. Skvěle promyšleno a do detailu naplánováno. A lepší konec jsme si nemohli přát.

• 11.8.2010  02:32
    Kick-Ass (2010)

Tohle sem nečekal. Vyklubala se z toho parádní podívaná. Chloe byla skvělá a mile překvapila.. Nicolas mi strašně připomínal batmana, ale nečekal sem že bude nakopávat gangsterům prdele. Často sem se smál díky originálním hláškám, který často pronášeli Chloe s Nicolasem. Fialová jí slušelá víc!! Nějak sem si na to při tom filmu zvykl :)

• 10.8.2010  20:31

Tohle sem opravdu nečekal.. Film mi apsolutně vyrazil dech. Nechybí napětí doprovázené skvělou hudbou. Kamera je často překvapující. K tomu skvělej Dicaprio a zdaleka to neni všechno. Mimochodem až do poslední chvíle sem si nebyl jistej tím kdo říká pravdu a konec mě totálně rozsekal!

• 4.8.2010  08:03

Skvělá atmosféra filmu doprovázená dobrou hudbou. Výprava byla někdy opravdu slast pro oči a celkově byl tento film takovým odpočinutím Ale i přes to všechno oproti jiným dobrodružným filmům byla slabota. Chyběla tam ta pořádná akce které se tento film přiblížil ohodně lépe něž Souboj Titánů. Ale tak to už z těma SUPER filmama bejvá.. Rozhodně lepší než Souboj ale zvyšovat hodnocení ještě nebudu..50%

• 3.8.2010  21:02

RUN !! WHY? I DONT SEE MY MOTHER.Brutální, krvávé a dokonale vtipné. Tohle se opravdu povedlo. Skvělý masky a efekty!!! Je to podaný tak skvěle že i u největšího masakru sem se musel smát! "Party is over". Skvělý hlášky na který se jen tak nezapomíná a kněz kterej ve jmenu boží všem zombie nakope prdel...

• 30.6.2010  22:37
    Broken (video kompilace) (1992)

Jediný co bylo skvělý byla hudba. Jinak nechutnost a úchylárna u které sem nepochopil její význam.. Pouhé mučení které ASPOŇ doplňují skvělé klipy!

• 28.6.2010  22:33
    Rec 2 (2009)

Opravdu skvělé pokračování úžasného filmu. Tento film ( + 1 díl ) mě opravdu dostaly. Opět skvěle natočené. Docela mě překvapila hlavní pointa toho proč se to děje... a ten konec.. Nádhera. Klube se nám z toho opravdu pěkná serie!

• 27.6.2010  23:20
    REC (2007)

Už dlouho ve mě film nevyvolal to co ve mě vyvolal tento film. Na malý rozpočet opravdu úžasná podívaná! Skvělej styl natočení filmu. Zde mi nevadila ani krátká stopáž..

• 25.6.2010  16:33

Spousta krve, skvělých hlášek, nadržených monster ( :D ) a srandy.

• 7.6.2010  23:42
    Mlha (2007)

Pěknej nápad! Užasný Sci-fi . Už to něco takovýho potřebovalo. Akorát, ale to není chyba filmu, sem chytal strašný nervy z těch náboženských keců. Hned se mi ulevilo když to někdo ukončil. Povedený závěr.

• 30.5.2010  15:27
    Hlídač (2009)

Do jaký skupiny chceš patřit? :D ... Přišlo mi to dost trapný... 1 chvat a chlap je na sračky :D .. Prostě Segal :D

• 22.5.2010  09:59
    Gamer (2009)

Abych pravdu řekl, tam mě v poslední době strasně mrzí, jak jsou filmy strašně krátký!!! Sakra proč tenhe film neměl tak 2 hod.!!! Film je to pěknej, ale něco mu chybělo.... Asi to že po shlednutí filmu sem si myslel že sem viděl o polovinu zkrácenou verzi! Kamera byla někdy úplnej chaos, ale to se dalo ješte skousnout. Vcelku když to tak vezmu, tak to byl pěknej film u kterýho sem se bavil. Skvělej Gerard Butler!

• 23.4.2010  23:09

Sakra! Tohle mě mrzí! Bylo tam pár pěkných scén, ale film mě do děje nevtáhl a necítil sem se jako v kině, ale jako doma... Tenhle film přitom měl co nabídnou, ale spíše zklamal. 3D v tomto případě k ničemu a akorát mi vadilo. A délka filmu byla absolutně směšná!!! Všechno se seběhlo strašně rychle a jednoduše.. Sam všechny zabil a jako jediný přežil no a ten konec.. Aspoň že tam byla má oblíbená sova ikdyž jen na 3 vteřiy :( Neeson byl v pohodě. Ten se na tu roli hodil. 35%

• 19.4.2010  17:27
    96 hodin (2008)

Film mi připomínal Segalovo Bestii, ale tohle mělo fakt koule!!!! Neesonovi role sedla skvěle a v akčních scénách mu to šlo výborně. Segal na Neesona nemá!!!!!!!

• 7.4.2010  20:24
    Timon a Pumbaa (TV seriál) (1995)

Hakuna matata!!!!!!!!

• 13.3.2010  13:38
    Hancock (2008)

Zas tak špatný abych musel dávat 3* to nebylo. Pár dobrých vtipů a slušná akce. 3* - 4*

• 13.3.2010  00:55
    Zombieland (2009)

Rozhodně sem se nenudil !!! Skvělej Woody a hlavně perla Bill Murray! Jen škoda že mu ten Vtípek nevyšel :D

• 12.3.2010  21:47

S těma oscarama mě to dost překvapilo !!! Tento film sem vůbec netipoval na oscara a taky sem dost naštvanej !!!... Film je skvělej ve svém žánru a ukazuje nám něco nového. Nechybí napětí, skvělá kamera a akce.

• 28.2.2010  09:29
    2012 (2009)

Je to mezi 3-4*, ale dávám 4 a to z jednoho prostého důvodu a to že sem se bavil. Efekty byly pěkný, ale scénář tak trochu pokulhával. Hodně scén mi připomínalo starší Emmerichovo filmy. Ale hlavně že sem se bavil. Určitě to neni největší trhák roku, jak sem se dočet !!!

• 23.2.2010  22:47
    Cesta (2009)

Pěkný postapo u kterýho nechápu komu se to zase nelíbí. Atmosféra a děj vás do filmu skvěle vtáhne!! Rozhodně sem se nenudil a při scéně ve sklepě i bál. Knihu jsem nečetl a rád bych ji i přečet. Cormac McCarthy určitě udělal skvělé dílo a jak už sem zde četl, tak ho akorát John Hillcoat převedl do filmu a to se mu povedlo.

• 20.2.2010  16:07
    Záměna (1983)

Skvělá komedie!!!!!! Proč takovejch neni víc!

• 14.2.2010  20:51
    Stalo se (2008)

Jaktože je tu tento film tak podhodnocen???? Mě se to líbilo!!! Opravdu zajímavý a originální příběh.

• 10.2.2010  14:52
    Yes Man (2008)

Pěkný film u kterýho sem se bavil.Jim Carrey je skvělej. Další film u kterýho sem se zasmál. Příjemná komedie.

• 6.2.2010  15:09
    Camp Rock (TV film) (2008)

Taky sem hledal ten rock, ale nic no. Název měl znít Camp Shit.

• 4.2.2010  23:36
    Halloween (1978)

Jako první sem také vyděl Zombieho Halloween, ale tohle je super!! Hudba, atmosféra. Vše skvělé

• 1.2.2010  22:09

Pár pěkných vtípků. V celku pěkná komedie, ale na tokovýhle téma to mohlo být i zábavnější!!! Film zachraňují scénky drogového krále atd. Takový průměr.

<< předchozí 1 2 3 4