Za plotem (2006)

Nic světového, ale nebyla to taková nuda. Trochu sem se i bavil.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Skvělý válečný "film" . Já to beru jako film rozdělenej do 10 částí!!! Užasný !! Komu se líbil Ryan tak tohle je lepší !!!

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Po zhlédnutí prodloužené verze musím říct že je to pěkná podívaná. Akorát už nevim proč mě u tohodle dílu moc nebavil Frodo a Sam a jejich putování do Mordoru.. Nevim proč.. Jinak opět skvělá kamera, zvuk, efekty a zaručených 5 * !

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Po zhlédnutí prodloužené verze musím říct že je to paráda!!! (Byla i před tim!!) Opravdu super film u kterého vyniká skvělá kamera, zvuk, efekty a hudba. Na to jaký měli rozpočet opravdu nádhera!! Gandalf v bílém vypadá lépe. Glum byl skvělej!! ( škoda že Serkis nemohl být nominován na oscara..)

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Film je absolutně úžasnej! Prodloužená verze vám dá větší zážitek a opravdu se vyplatí jí sehnat. Neoplývající žádnou super akcí a přitom se skvěle bavíte. Akce tam je, ale do určité míry a tak je to správné!

Max Payne (2008)

Opravdu sem od tohoto filmu čekal mnohem, mnohem víc. Sklamal mě!!! Děj stál úplně za nic!

Monstrum (2008)

Na začátku sem si říkal co to má znamenat, ale každý film si musí vzít chvilku aby se rozjel. U tohoto filmu to platí na 100%. Jakmile se film rozjel tak sem se ani na navteřinu nezačal nudit. Hodně mě překvapilo že někdo udělal film rovný godzile ale autenticky. skvělý film který by si zasloužil pokračování!! ( lepší jak godzila)