Rec 2 (2009)

Opravdu skvělé pokračování úžasného filmu. Tento film ( + 1 díl ) mě opravdu dostaly. Opět skvěle natočené. Docela mě překvapila hlavní pointa toho proč se to děje... a ten konec.. Nádhera. Klube se nám z toho opravdu pěkná serie!

REC (2007)

Už dlouho ve mě film nevyvolal to co ve mě vyvolal tento film. Na malý rozpočet opravdu úžasná podívaná! Skvělej styl natočení filmu. Zde mi nevadila ani krátká stopáž..

Krvavá hostina (2005)

Spousta krve, skvělých hlášek, nadržených monster ( :D ) a srandy.

Mlha (2007)

Pěknej nápad! Užasný Sci-fi . Už to něco takovýho potřebovalo. Akorát, ale to není chyba filmu, sem chytal strašný nervy z těch náboženských keců. Hned se mi ulevilo když to někdo ukončil. Povedený závěr.

Hlídač (2009)

Do jaký skupiny chceš patřit? :D ... Přišlo mi to dost trapný... 1 chvat a chlap je na sračky :D .. Prostě Segal :D

Gamer (2009)

Abych pravdu řekl, tam mě v poslední době strasně mrzí, jak jsou filmy strašně krátký!!! Sakra proč tenhe film neměl tak 2 hod.!!! Film je to pěknej, ale něco mu chybělo.... Asi to že po shlednutí filmu sem si myslel že sem viděl o polovinu zkrácenou verzi! Kamera byla někdy úplnej chaos, ale to se dalo ješte skousnout. Vcelku když to tak vezmu, tak to byl pěknej film u kterýho sem se bavil. Skvělej Gerard Butler!

Souboj Titánů (2010)

Sakra! Tohle mě mrzí! Bylo tam pár pěkných scén, ale film mě do děje nevtáhl a necítil sem se jako v kině, ale jako doma... Tenhle film přitom měl co nabídnou, ale spíše zklamal. 3D v tomto případě k ničemu a akorát mi vadilo. A délka filmu byla absolutně směšná!!! Všechno se seběhlo strašně rychle a jednoduše.. Sam všechny zabil a jako jediný přežil no a ten konec.. Aspoň že tam byla má oblíbená sova ikdyž jen na 3 vteřiy :( Neeson byl v pohodě. Ten se na tu roli hodil. 35%

96 hodin (2008)

Film mi připomínal Segalovo Bestii, ale tohle mělo fakt koule!!!! Neesonovi role sedla skvěle a v akčních scénách mu to šlo výborně. Segal na Neesona nemá!!!!!!!

Hancock (2008)

Zas tak špatný abych musel dávat 3* to nebylo. Pár dobrých vtipů a slušná akce. 3* - 4*