• Thriller

Gernika (2016)

Schématické až primitivní. Jako Rusáci jsou tvrdí a tupí stalinští zmrdi, Němci parodie na Němce, cynický Emeričan prozře vinou ohnivé Španělky (popravdě Valverde tentokrát nic moc oheň), modýlky letadýlek srandovní. Bože jak zrovna toto téma by potřebovalo scénář, režii a sem tam nějaký herecký výkon.

Je prostě báječná (2014)

proste si vzpomnel, jak to delal za mlada. tenkrat jsem mu sazel pet hvezdicek opakovane a ted byl hodne blizko.

Rip Van Winkle no hanajome (2016)

začněte nudnou romantikou. pak to udělejte trošku divné, potom divnější, posléze upe nejdivnější a na závěr šílené. a celou dobu k tomu pouštějte krásnou klasiku.

Život je snadný, když zavřete oči (2013)

Možná by to šlo hodnotit i lépe. Kdyby ovšem dostupné anglické titulky nepocházely z translátoru. NIcméně "Málem jsem upadl." mě dostalo.

Než jsem tě poznala (2016)

Potřebuju dovolenou. Až do konce mi nedocvaklo, že ten uhihňaný diblík je Daenerys.

Poslední král (2016)

Když si to zmatený člověk po 10 minutách zastaví a najde na wikipedii aspoň pár základních dat, tak to všecko dobře dopadne!

Hra peněz (2016)

Spotřební zboží, jednorázová zábava, žádný důvod vidět opakovaně.

Láska podle předlohy (2007)

Komedie! A vtipná! Směju se! Bohužel pak přijde druhá půlka a přejdou na tu romantiku. Ještě je nahoře napsané drama, ale to neberte vážně, to tam nebylo. Moje hodnocení taky neberte vážně, ze tří hvězdiček to výše vytáhly jen ty tři luketky.

Síla chtivosti (1975)

Viděl v dávno zbořeném kině Svět opožděný puberták, co si tak mohl zapamatovat, tři věci: hezký, ale trošku monotónní obličej zpěvandule Marisol, její paruky (co scéna, to jiné vlasy) a nádherná prsa, vlastně tedy čtyři věci. Dnes mu chybějí titulky, takže se nedozví, čemu se to v závěru smějí policajti.