Kopyto (1981)

Francouzká klasika stejně dobrá jako ta naše česká, Pierre Richard jeden z mých oblíbených hereckých komiků mi tu připomíná našeho Luďka Sobotu s tím rozdílem, že měl u sebe stejně zkušeného bouřliváka někdy taky komika Gérarda Depardieu, který byl pro film velký přínos.

Nepolepšitelný (2009) (TV film)

Pěkný snímek jak po stránce dějové, tak i po stránce herecké. Film vás zavede do dob soudruhů a zajímavých pozdravů jako napřiklad čest. Píše se rok 1969 zhruba jeden rok po tankovém najezdu rusáků a starší doktor se chystá emigrovat do Anglie za svou ženou. Na scénu přichází mladá pacientka, kterou si oblíbí a jak to dopadne se dozvíte ve filmu.

500 dní se Summer (2009)

Dlouho mi ležel tento film v počítači, a až dnes jsem se rozhodl dát se na romantiku ;-). A podle mě "Jiné" nic víc, nic míň. Nebyla to taková ta obyčejná romantická komedie, trapně předvidatelná a ne zrovna komická, kterých je tu mraky. Ale naopak docela zajímavá a zábavná. Vyprávění bylo hodně odlišné od klasické romanticky, a to mě právě bavilo. Hudba super, herci taky skvěle, režie taky potěšila. Dá se řict že doporučuji.

Taxík (2008) (pořad)

Skvělý nápad, dobře uskutečněné a hlavně zábavné, to je to co mi poslední dobou v televizi chybí, pořady jsou čím dál horší a soutěže už skoro vymřely. Aleš Háma mě osobně nevadí, naopak si myslím že soutěži dost pomohl jako správnej taxikář.

Směr smrt (2006) (TV film)

Další ze snad nekonečné řady kanadských filmů, které se vysílají každou neděli na televizi barandov. Začátek byla celkem nuda. Děj se spíš zabýval situací před nehodou a to až moc dlouho. Konec docela překvapil řekl bych "Volný pád" v ženském podání, mírně bez koulí.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

O čem to vlastně bylo ?! Sám nevím co si o tom mám myslet. Asi dvakrát jsem se zasmál zrzavým dětem, a tím pro mě film končí. Nějaké herce jsem vůbec nepoznal, těch 25 let udělalo docela dost. A hlavně tomu chyběl pořádný děj a to je škoda.

Krokodýl (2000) odpad!

Hrozný film! Marně jsem hledal něco kvůli čemu bych dal aspoň jednu hvězdu, nenašel jsem nic. Nic jineho než propadák.

Muž na Měsíci (1999)

Pod titulkem vidím komedie / drama. U mě to rozhodně byla slabší komedie, zato vynikajicí drama. Perfktní zvrat v půli filmu, kdy mu ani vlastní rodina nevěřila co říká. Z toho už se prostě dostat nemohl a nejspíš ani nechtěl. I když jsem pořád věděl že to je jen fór tak jsem byl pokaždé překvapen. Nejspíš nechtěl bavit lidi ale sebe, proto se sám považoval za zpěváka a tanečníka, a to hovoří za vše ... Jim Carrey výborně zvládl tuhle řekl bych dost těžkou roli. A Miloš Forman je filmařský všeuměl.

Divnovlásky (2008) (TV film)

Pouze a jen za výkon Pavla Lišky. Jinak děj filmu opravdu o ničem.

Sedmá rota za úplňku (1977)

Maximální shoda debilních náhod dá do kupy docela zábavnou francouzkou podívanou. Neboli jak se přes noc stali tři váleční veteráni opravdovími hrdiny.