Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Komedie
  • Krimi

Poslední recenze (2 371)

plakát

Black Adam (2022) 

Snaží se seč můžou, ale s blbým a zmateným scénářem ani Skála nepohne. Dwayneův vysněný projekt konečně dorazil a není špatný, ale není ani moc dobrý. Dorazil průměr s vynikajícím Brosnanem, jehož Doktor Fate by si zasloužil vlastní film. Naopak zbytek týmu JSA nebo co to bylo, je spíš na pěst, ale někdo kostlivce a čerta zaměstnat musí. Adam má pár skvělých scén, kde krájí padouchy, rve jim ruce a vůbec se s nimi nemazlí, jenže se k té kruťácké akci dostává z divných důvodů, často bez zjevné motivace. Colett-Serra nemá k dispozici koherentní příběh, aby vyplnil Snyderovsky zpomalenou akci, ale snaží se, zábavné to bohužel moc není. Teď je třeba se modlit, aby scénář k pokračování psal Gunn a Clark se zastavil na něco víc než jen krátký pokec.

plakát

Strážci Galaxie: Sváteční speciál (2022) (TV film) 

The Pogues přes Marvel logo místo znělky? Gunn je božan! Sváteční speciál je o nápravě ducha Vánoc pro StarLorda, který je podle všeho v dětství měl zkažené. Tak se mu Drax s Mantis rozhodnou sehnat dárek. A Kevin je přes svátky Sám doma... Veselá Vánoční taškařice plná drobných pomrknutí, dobré nálady, skvělé hudby a srdíčka kdy si kamarádi točí něco pro radost. P.S: Nový, baculatý Groot je Dieselovi čím dál tím víc podobný. "Možná ti herci nestojí úplně všichni za hovno."

plakát

Andor (2022) (seriál) 

Inteligentní a dospělé Hvězdné války. Špinavé a zemité plné strachu a útlaku ze strany tyranů. Tony Gilroy po výborném Rogue One črtá dvě předchozí kapitoly, které vedly ke vzniku Rebelů. Ponurou dobu kdy je Impérium na vrcholu a tlačí na lidi takovým způsobem, že už toho mají po krk. Andor není typický hrdina, obzvlášť na dnešní Disneyho poměry. Zabíjí na potkání a své přátele často svou nečinností pošle pod gilotinu. Díky mámě má ale něco jako morální kompas. Diego Luna rolí roste a dodává své postavě mnohem zásadnější rozměr. Stelan Skarsgärd, svým loutkařem a v podstatě Imperátorovým protipólem, krade pro sebe většinu seriálu (jak v politické tak vyloženě povstalecké rovině) stejně jako Andy Serkis v roli šéfa směny. Jen jeho minipříběh s krutým a až nečekaně realistickým vyústěním ukazuje o kolik lepší = kvalitnější je Andor než cokoliv co zatím Star Wars nabídly. Potitulková scéna nádherně navnadí na to co přijde. Přestože díky filmům dobře víme jak to skončí. Skvělé. "I'm damned for what I do. My anger, my ego, my unwillingness to yield, my eagerness to fight, has set me on a path from which there's no escape. I yearned to be a savior for injustice without contemplating the cost, and by the time I looked down there was no longer any ground beneath my feet. I'm condemned to use the tools of my enemy to defeat them. I burned my decency for someone else's future! I burned my life to make a sunrise that I know I'll never see.”

Poslední hodnocení (4 745)

Black Adam (2022)

27.11.2022

Médium - Bazmek (2022) (epizoda) (E07)

27.11.2022

Strážci Galaxie: Sváteční speciál (2022) (TV film)

26.11.2022

Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem - Půst (2022) (epizoda) (E03)

25.11.2022

Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem - Šok (2022) (epizoda) (E02)

23.11.2022

Andor (2022) (seriál)

23.11.2022

Andor - Ulice Rix (2022) (epizoda) (S01E12)

23.11.2022

Pluk mizerů (2022) (seriál)

22.11.2022

Rick a Morty - Full Meta Jackrick (2022) (epizoda) (S06E07)

21.11.2022

Reklama

Poslední deníček (89)

Śílenství!

Vždycky když si řeknu, že už jsem na tyhle věci starý a že už mě nic nepřekvapí...