Mikeel

Michael Švarc

okres Praha

1 4 7 10 11 12 13 následující >>
    • 6.6.2010  20:40
    Esmeralda (TV seriál) (1997)

Jako malý jsem na Esmeraldu čučel s prababičkou :D

• 4.4.2010  08:57

Dobré taneční výkony, hezká tvářička Seleny Gomez, to jsou asi jedny z mála lákadel tohoto dost průměrného filmu. Jinak to není moc vtipné, ani to nemá pořádný tvar.

• 31.3.2010  08:46

Ač mám tohle město radši, než Paříž, nenabídlo mi skoro nic. Paris, Je t'aime mě taky moc nenadchlo, ale v porovnání s New Yorkem? Potenciál tohodle města je velký a nebyl využit, jak by měl. Vlastně mi skoro ani nepřišlo, že by se to odehrávalo v New Yorku. Dalo by se to natočit všude! Opravdu tu byly pouze tři povídky, které mě nadchly. A to byla povídka s básníkem a šlapkou, kde byl slušně napsaný ten dialog, závěrečná povídka o stařečcích, která byla aspoń vtipná a setkání dvou lidí, co spolu jednou spali. Ostatní? Jedna hvězdička je za tu trochu New Yorku, který miluju, druhá je za ty tři povídky, které bohužel nestačily, aby zachránili film před větším hodnocením!

• 20.3.2010  23:36
    Prokletý (2009)

Nepopírám, že jsem se nebál. To bál, protože ta napjatá atmosféra panuje celý film. Jak už bylo řečeno, dům, ve kterém straší nepřináší do světa mysteriózních filmů nic nového. Jednou to stačilo. Hrozně se to vkleklo a nakonec to bez účinku vyšumělo! Bylo to jako povídka z Věřte - Nevěřte! Ano, milí přátelé, tento film si vymysleli naši ne přílíš originální scénáristi!

• 23.12.2009  12:16

No, jediné, co bylo opravdu vtipné byla macecha a její vizáž - lifting atd. Ale jinak je to pořád dokola to samé. Bezduché slaďáky, kde musí zaručeně hrát ten nejsladší kluk z kraje, aby se měli teenagerky na co dívat.

• 7.7.2009  18:23
    Dobře placená procházka (divadelní záznam) (2009)

Měl jsem možnost tohle představení vidět v Národním divadle na živo. No upřímně m to docela zklamalo. Nepřišlo mi to ani vtipné, ani ty písničky se mi moc nelíbili. Ale musí se nechat, že to bylo dobře zahrané i zazpívané, ale podruhé bych si to klidně nechal ujít.

• 25.5.2009  10:29
    Já, legenda (2007)

Možná to je mým odporem celkově k žánru sci-fi, možná chabým příběhem, každopádně tohle bylo dost podprůměrné. Celý film se vlastně nic zásadního neděje, chvíli je doma, chvíli se po něm sápou lidé na způsob "zombie" a pořád dokola. Nemohu upřít herecký výkon Willa Smithe, ale jinak jsem se těžce nudil. Co se týče žánru, tak mne daleko víc zaujal film Já, Robot!

• 25.5.2009  10:16

Jsem milovník Narnie, první díl byl opravdu povedený, ale toto? Neříkám, že to bylo úplně špatné a vím, že nikdy nemůžu srovnávat knihu s filmem, ale zkrátka jsem čekal něco víc. Objevení se v Narnii, ric pic, najednou závěrečná bitva a titulky. Doufám, že plavba Jitřního poutníka mě potěší. Dvě hvězdičky dávám, protože je to Narnie, kterou miluji a za snahu! (A znovu musím upozornit, Lewis měl Narnii napsanou dřív, než Tolkien Pána prstenů, takže to není vykrádačka Pána prstenů, alespoň ne knihy!)

• 14.12.2015  12:50
    Tammy (2014)

Komedie, která vlastně ani moc komedií není, protože jediný vtipný aspekt je Melissa McCarthy a její fekální a sprostý hlášky. Ale je to trochu málo na to, aby z toho vyšel alespoň průměrnej film. Děj je rozbředlý a takový trochu nahodilý, což se u těch roadtripových filmů stává docela často. Nejvíc mě ovšem fascinuje, jaká jména se do tohoto projektu navezla - Kathy Bates, Susan Sarandon, ale ani Toni Collette bych v takovym škváru nečekal.

• 6.9.2015  15:03
    Vybíjená (2015)

Nekonzistentní sra*ka, která chce být drobnokresbou několika lidských osudů, což se jí ani zbla nedaří. Námět a ústřední zápletka nejsou dostatečně poutavé a obsazení je otřesné - většina herců totiž nedokázala oddělit divadlo a film, a tak dělala moc nepřirozeného povyku, který na stříbrné plátno, navíc do takto (ne)stylizovaného snímku zkrátka nepatří a ani v něm nefunguje. Krainová tomu všemu paradoxně vévodí - nehraje totiž vůbec, resp. to co dělá se nedá nazvat hraním. A tak její postava ve výsledku vychází z toho panoptika jako nejvíc přirozená a bez zbytečného patetického afektu.

• 31.5.2015  10:35

Slovy asi ani nedokážu vyjádřit, v kolika ohledech Jupiter vychází pokulhává. U většiny podobných filmů se minimálně jde kochat vymazleným vizuálem, pokud děj nestojí za nic, ale tohle bylo peklo naprosto ve všem směrech - děj, zpracování, dialogy (ach bože, ty dialogy), naprosto nezáživně natočené akční scény. A ty tupé a prázdné pohledy herců tomu všemu už jen nasadily korunu. Doufám, že pro příště už zůstanou ruské uklízečky, líznuté twajlaťáckou Bellou, u mytí hajzlů a nebudou se nikterak zapojovat do intergalaktického souboje o nadvládu nad vesmírem.

• 14.7.2013  15:58
    Glee (TV seriál) (2009)

Nechutný a nudný americký patos... A pár dobrých muzikálových čísel to nezachrání!

• 26.12.2012  21:45

Ne, nedám odpad. Vlastně ani nevím proč, protože tímhle "výtvorem" totálně zesrali původní film a mě totátně znechutili. Navíc takové digitální efekty v 21. století, to byl fakt mimoooo. Scénář na dvě věci, ale nejvíc mě zarážely totálně nepřirozené výkony herců. Tenhle film by zasloužil tu nejzlatější malinu, která kdy byla dána. Možná, kdyby to neodkazovalo k Dívce na koštěti, tak by se to dalo brát jako špatný vtip, ale tohle je totální devastace skvělé a originální předlohy. Přesto nedám odpad, protože s katastrofou jsem počítal a tak jsem asi po dvaceti minutách rezignoval a řekl, že si budu připadat jako na tripu úplně zadarmo a bezbolestně... A ten trip jsem si ve výsledku na jednu hvězdičku vcelku užil... Ale už nikdy víc prosím! Jinak bych se z toho už taky nemusel probrat! :D

• 6.1.2012  20:53
    V peřině (2011)

Ačkoliv je tento film naplněn skvělými herci, stojí za velké, ale opravdu velké h... Ústřední melodie je i na děti moc infantilní, děj je víc než pitomý, a ten patos, co se odehrává v průběhu... Jediným plusem je snad zpěv Lucky Bílé. A co mi nedá spát, upřímně nechápu, jak se Roden mohl propůjčit něčemu takovému. Hollywoodský herec ze sebe dělá Einsteina v jedné z největších kravin, co jsem kdy měl možnost spatřit. A poslední, ačkoliv tohle už tu někdo zmiňoval - Mádl v písničce, kdy zpívá o žene vypadá jako buzík nejvyššího kalibru. Úmysl? V peřině mi ještě nikdy nebylo tak nepohodlně!

• 26.7.2011  18:46
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Další z těch našich skvělých nekonečných seriálů, ale na první řadu jsem koukal a celkem mě to bavilo... Noo, vlastně moc ne, a když se zamyslím ještě trochu, tak mě to nebavilo vůbec :D Ale jsou tu i horší seriály než Ordinace, tak proto aspoň ta jedna hvězdička, která tenhle seriál stejně nezachrání.

• 22.7.2011  09:03
    Ulice (TV seriál) (2005)

Tenhle nekonečný seriál Vás ve výsledku přivede jen do nekonečných hodin utrpení!

• 5.6.2010  09:08
    Zodiak (2005)

Hm, aha. Takže nepochopil jsem vůbec účel filmu. Ten děj byl nějakej podivnej. Nechápal jsem některé dějové pochody. Třeba proč si ten malej kluk shromažďoval informace o těch vraždách, když to stejně nemělo nějaký větší účel a na nic to ve filmu nenavazovalo. Potom také, když matka toho kluka objevila, že to celé nějak souvisí s astrologií. To byla poslední zmíňka o tomto faktu a pak už nic! Celkově to mělo dost podivnou souslednost a lidé se chovají divně. Celý film se nic neděje. Jen hlavní postava je neustále viděna, jak hulí jedno cigáro za druhym. A to zřejmě také byla pointa celého filmu. Celou dobu jsem čekal, že se stane něco závratného, nestalo se tak. Nestalo se ani nic normálního. A závěr, kdy odjíždí školní autobus a náhle se objeví dovětek. Tohle má být konec?

• 25.3.2010  14:17
    Californication (TV seriál) (2007)

Viděl jsem pár dílů a nechápu, co je na tom tak mistrovského. Pokud je v dnešní době vtip pouze v tom, že za každým slovem, ne-li slabikou řeknu "piča", či jiný vulgarismus, nebo, že mám neustále sexuální narážky, tak nechci žít v této době. No prostě je to volovina!

• 22.8.2016  14:25
    Grimsby (2016)

Nejsnesitelnější z Cohenových filmů, stále však těžká trapárna, jejíž humor se zákládá doslova a do písmene na sr*čkách. Tomuhle by se masy řechtaly nejspíš v hlubokém středověku, v 21. století mi to přijde těžce mimo a nechápu, že se do podobných věcí investují peníze. Nevadí mi poklesklý a fekální humor, ale nic se nemá přehánět a Cohen v mých očích i nadále drží prvenství v nejotřesnějším filmovém aktérovi všech dob.

• 12.11.2013  00:20

Větší pí*ovinu jsem už hodně dlouho neviděl. Nezáživné, nevtipné, laciné... Zkrátka nejsem cílová skupina tohoto filmu. Pokud vůbec nějakou cílovku tenhle film má...

• 7.7.2011  18:55
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Chuck Norris hrál v tomhle seriálu dřív, než byl vůbec natočen! :D :D

• 22.5.2009  15:45

To mě asi někdo trestá, že mě nutí dívat se na takovou, s prominutím sračku! Nechutné, nevtipné, trapně ubohé! Nee, už nikdy víc. Zalez zpátky odkud jsi přitáhnul Cohene!

• 4.4.2011  16:34
    Saw 3D (2010)

Tak jsem myslel, že když jsem viděl všechny díly, skouknu i poslední. Jako vždy jsem si pustil film a proklikával jednotlivými pasážemi. Udělalo se mi neskutečně zle, že jsem film okamžitě odstranil z počítače a ani jeden film z týhle nechutně samoúčelný krvavý série nechci už v životě vidět! Nějakýho řezníka to možná nadchne, ale já bych kompletně celou sérii (kromě prvního dílu, kterej byl docela dobrej) hodil nejradši do odpadu, na skládku všem filmových propadáků, nechutností a všeho dalšího, co se nedostalo do filmového nebe, ale filmového pekla! P.S. Jít na to v 3D, tak bych asi doopravdy poblil diváky přede mnou!

1 4 7 10 11 12 13 následující >>