• Pohádka

Vratné lahve (2007)

Od dua Svěrák - Svěrák jsem čekala víc. Chabý děj, chabý příběh, výkony jinak skvělých herců velmi podprůměrné. Jediné, co nezklamalo, bylo obsazení Filipa Renče.

Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)

Stella Zázvorková má nejlepší hlášky: "Jindřichu, kdo je ta velká dáma?", "Hm, pro kus žvance..." "Polohrubá, ta se může hodit". Dobrá komedie, jakoby ostatně duo MM + VV někdy udělali něco špatně.

Ulice (2005) (seriál)

A proč ne?

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Ovečka je názorný příklad toho. jak něco tak neuvěřitelně stupidního může být zároveň neuvěřitelně geniální.

Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

Když jsem byla malá, tedy mladší, tak mě to bavilo. Ale teď bych na to nekoukala ani omylem. I když ...

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (2008) odpad!

Trojku jsem neviděla, ale viděla jsem jedničku a dvojku, a obávám se, že pokud jednou nějakým omylem zahlídnu trojku (jedním okem, protože pak se zděsím a honem uteču), tak budu ještě zděšenější než u předchozích dvou dílů. Takovéhle filmy jsou jen vyhazováním peněz do vzduchu a meli by je zakázat. A vysílat za trest ve věznicích s nejvyšší ostrahou. Myslím, že pro ty zločince to bude trest nejvyšší.Odpad dávám za námět, zpracování a herecké obsazení. Hudba je fajn, ale to nezachrání můj pocit z této ........ (promiňte, sprostá slova zde nemohu použít).

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Pro příznivce Přátel a jiných přiblblin je tu dobrá zpráva: How I met your mother je vtipnější, má lepší dialogy a lepší, ne tolik zprofanované (jsou známí, ale ne tak hloupě jako Přátelé) herecké obsazení (nepočítám - li Prcičkovskou Alyson Hannigan). Zatím jsem viděla jen asi 2,5 dílu, ale už vím, co znamená smát se, až se za břicho popadám.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Stupidní sitcom se stupidní zápletkou, ale s minimálně jedním skvělým dialogem v každém dílu. Slečna Fine je fine, ale Niles vede!!!

Dannyho parťáci (2001)

Kdyby všechny filmy měly jednoduchou zápletku tak důmyslně propracovanou jako Dannyho parťáci, byla by radost filmy sledovat. A nemluvím jen o detailech každého záběru. Nejsem fanda ani Brada Pitta ani George Clooneyho (z pubertálních výjevů typu "jsou fakt boží" jsem dávno vyrostla), ale tenhle film jim dal příležitost projevit se ne jako panům krásným a dokonalým, ale jako hercům (a nejen jim). Zato výkon Julie Roberts je s mírnou nadsázkou špatný - má na víc.

Opičí král (1986) (seriál)

Tohle je jeden z nejlepších děl všech dob. Krásné ženy, krásná příroda, krásný hlas podobný hlasu Miroslava Masopusta - NORMÁL. Neuvěřitelná vzpomínka na mé dětství. Měla myšlenku a poselství.

Časové pásmo bylo změněno