Třinácté patro (1999)

Možná se budete divit, ale tento film mám radši jak matrix:)) 10/10

Zámek hrůzy (1999) odpad!

Takhle skvěle obsazenou pičovinu jsem jaktěživ neviděl. Víc jsem se bál i u Rychlý Roty, tam alespoň bylo nějaký napětí. Jediná hezká scéna je jak mu to kyvadlo ukousne hlavu, si to debil zasloužil za to že v tom hraje..... 0/10

Armageddon (1998)

Kdyby se tam neřešil románek těch mladých a bylo by to jenom o partě těžařů letící do vesmíru, dal bych 10:) Buscemi je king, ještě jsem nezažil (a pochybuju že kdy žažiju) aby něco svým výstupem nezlepšil min o 20%. 7/10

Big Lebowski (1998)

Nejlepší výkon Johna Goodmana, Buscemi standardně nejlepší postava, Dude je mazák. Tento majstrštyk je v mých Top10. 10/10

Noc v Roxbury (1998)

Nejlepší z crazy komedií ever. S blbým a blbějším tohle řadím na špici žánru. Film je samozřejmě tupej, ale záměrně... obsahuje neuvěřitelné množství kultovních hlášek, skvěý hudební podkres (no dá se říct že film je spíše skvělý vizuální podkres hudby:)), není zde špatného hereckého výkonu (to by ani nešlo:) Šaháš mi na zadek? 10/10

Lepší už to nebude (1997)

Musím dát 5*, i když asi nechci. Kvůli Nicholsnovi a Huntové je to naprosto vynikající film, příběh nemá chybu a bylo by to uplně skvělé, kdyby někdo měl cit pro střih. Já nevím jesli jsem viděl nějakou speciální hroznou verzi pro Novu (ano viděl jsem tenhle film až 10 let po jeho natočení s českým dabingem a v televizi...), ale takhle epileptickej střih jsem už dlouho neviděl ani v tom nejamaterštějším filmu. Hrůza, naprosto to kazilo všechno, vůbec jsem se nemohl soustředit na to co se tam odehrává, když mi obraz lítá ze zoomovanýho polocelku na 1/4 vteřinovej "náhled" do očí Huntové, pak na statickej celek, opět milisekundovej střih na huntovou a končí to opět zoomem, ale z toho stejnýho bodu jako předtím (rozhovor s doktorem, schválně to zkuste zkouknout). I tak to ale bylo víc než dobrý, dávám 9/10

Teletubbies (1997) (seriál)

Připadá mi že jen několik lidí, kteří tohle hodnotili, pochopilo že se jedná o pořad pro děti:))

Barb Wire (1996) odpad!

Už dlouho se mi nestalo, že bych něco vypl ve třetině s tím, že už se k tomu nevrátím...

Windsorský protokol (1996) (TV film)

Takovej nudnej James Bond, bez superauta a multifunkčních hodinek. MacLachlan předvedl svůj nejhorší výkon kariéry. Nebrat 2/10