Kung Fu Panda (2008)

Název mě dlouho odrazoval od shlédnutí, byl jsem však velice příjemně překvapen. Hned úvodní sen mě přesvědčil že to nebude tak špatný, když se panda začal cvičit tak jsem se přistihl, že se mi to fakt líbí. Největší highlight filmu souboj hůlkama o pirožek, Jackie Chan by neudělal lepší:)) 9/10

Máma (2008)

Posral jsem se...

Mejdan v Las Vegas (2008)

Nikdy u těchto filmů neodhadnu jak to skončí... to mě štve 5/10

Nezlobte mimozemšťany (2008) odpad!

Vyhozených čtyřista korun do hajzlu!!! Deset korun mě stálo DVD, 250 Kč stál stolek z Ikea, který jsem vzteky rozkopl, a 140 Kč si účtuju za těch dvacet minut co jsem se na to vydržel dívat. Homevideo pana Letochy je tisíckrát zajímavější, než tahle... Bláznivá parodie na sci-fi filmy typu Akta X (WTF?). Asi nejhorší film všech dob -10/10

Odpor (2008)

Libilo. Jsem rád, že Zwick neudělal z Bielskych svatoušky, protože nebyli. Craig super. 9/10

Oko dravce (2008)

Když se prostě oprostíme od nutnosti všechno posuzovat realisticky, tak je to docela fajn. Baví to. Musím pochválit začátek, kdy mě to vtáhlo do děje během třicetisekundové scény v bytě. Vůbec mi nevadila rozklepaná kamera (což je většinou moje smrt). K celkové dynamice se i hodila. Rychlost akčních scén se dá krásně popsat na Bill Bobově třech dopravních nehodách během 2 minut:) 7/10

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Těžko slovy vyjádřit co ve mně Benjamin zanechal za emoce. Mohl bych zde napsat celou stránku superlativů, stejně bych většinu vynechal, tak se na to raději vykašlu. Stejně jako uživatel Matty, jsem po celej film musel zadržovat slzy, ale nakonec jsem se na to taky vykašlal a bulil jsem jak želva. Chtěl jsem taky něco napsat k výkonům herců, nádherné barevnosti jednotlivých scén, k hudbě, ale taky na to kašlu. Tohle je film kterej se nedá reprodukovat ostatním, každej si musí to "hodnotit/komentovat" určit sám v sobě. Pro mně je to asi ten nejemotivnější film ever. A deset minut po prvním shlídnutí ho dávám do svých top ten. 10/10..............................................................................Jediné zklamání filmu: toho starého pána měl zabít blesk:)

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Tak tohle jsem nečekal. Sly je větší než kdy byl (nebo obsadil jen mnohem subtilnější herce), běhá jak srnka, stále dokáže nastražit past během 12-ti sekund a jak už někdo řekl - ohryzky drtí jak já nakupuju rohlíky... Výborný. Od filmů se Slyem očekávám určitou úroveň. Dnes ji překonal, a bude to záhul, až ji v pětce bude chtít dorovnat, neřku-li opět překonat. Film na kterej jsem se těšil a kterej mě nezklamal (ba naopak) hodnotím vždy plným počtem. 10/10

Smrt čeká všude (2008)

Drsné, skličující, horké, napínavé, předlouhé, smutné, paranoidní, suché, krvavé, bezvýchodné - kdo by sakra chtěl tohle dobrovolně zažít? Zatím nejlepší "dokumentární" film z iráku. Rozhodoval jsem se mezi 8 a 9 body, za scénu se zámky na tržišti dám tu lepší... 9/10