Muž ve stínu (2010)

Nevím, co si o tomto filmu myslet. V průběhu sledování filmu jsem se občas i nudil, možná jsem i usnul, ale nakonec jsem vydržel. To jsem udělal dobře, protože ten konec mě naprosto nadchl. Váhal jsem nad 4*, ale bylo by to asi jen za ten konec a i když konce dělají filmy , tak tady to budou jen 3.

Počátek (2010)

Pěkně propracovaný a promyšlený snímek, všechno má hlavu a patu. I přes délku filmu jsem se nenudil. Jediné, co mě tlouklo trochu přes uši byla někdy až příliš dramatická hudba, v ne tak dramatických scénách. Každopádně ale velmi zajímavý snímek s pozitivním celkovým dojmem. 85-90% by si podle mě zasloužil.

Alenka v říši divů (2010)

Velice pěkně vytvořené prostředí říše divů se skvělým obsazením. Když se tam objevil Absolon (housenka s vodní dýmkou) a ještě promluvil rozvážným hlasem Severuse Snapea (Alan Rickman), tak to bylo minimálně na zasmání. Další skvělá a vtipná vedlejší postava/y dvojčata no super. O královně ani nemluvim. Bavil jsem se, skvělý nenáročný film na nedělní večer.

I Love You Phillip Morris (2009)

McGregor je úplně výbornej ,,teploušek,, skvěle zahraný. :) Jinak některé scény pobaví, některé neurazí a některé nezaujmou.

Robin Hood (2010)

Robin Hood trochu jinak.. Rozhodně nečekejte, že bude Russell Crowe skákat ze stromu na strom a přepadávat vozy plné zlata od výběrčích daní uprostřed Sherwoodu a rozhazovat je chudým po vesnicích. Je to zkrátka úplně jinak pojatý příběh o Robinu Hoodovi a na jeho základu vytvořený pěkný historický film. Možná by to mohl být Robin Hood 1 a později by na tento film mohl navázat další díl, kde by už byl ten starý dobrý Robin, který bude dávat chudým a brát bohatým.

Italský hřebec (1970)

Kdo se chce pobavit, tak si kupte flašku vína a koukněte na to.. Bomba.. :-D

Legie (2010)

Ten film snad ani nezačal...

Kniha přežití (2010)

Originální film na hlubší zamyšlení s Denzelem v hlavní roli. Teď jen záleží, jak se zamyslíte.... :)

Čtvrtý druh (2009)

Když člověk uvěří, že je to podle skutečné události, tak je to jeden z nejlepších hororů, co jsem viděl. V okamžiku, kdy se na obrazovce objeví pravý ,,skutečný,, záznam, tak člověku zamrazí po celém těle. Chce to jen trochu věřit na mimozemšťany a vžít se do filmu. Kdo to dokáže, tak vřele doporučuji!

Monstrum (2008)

Hodně zajímavý snímek natočený na styl Blair Witch. Všem kteří mají rádi sci-fi doporučuji, mě to velmi sedlo.