Letecké legendy (2010)

Myslím, ze to je pěkná 3D práce. Dokument je zajímavý, ale bohužel je naprosto špatně pojmenovaný, neuvidíte žádnou historii letectví jako takového od bratří Wrightů až po současnost ani neuvidíte letecké legendy ( letadla, která se zapsala do historie letectví něčím zvláštním), i když tak název napovídá. Jedna se, podle mě o pěkný dokument, o Boeingu 787 dreemliner.

Desperado (1995)

no prostě bomba... :-)

Sucker Punch (2011)

Pro mě naprosto nejrozpoluplnější film. Chvíli jsem myslel, že tomu dám jednu hvězdu a vypnu to, chvíli jsem nevěděl, co si mám myslet a nakonec 5 *. Podle mě tomu jde dát plná palba a nebo nic. Nic zvláštnějšího jsem asi neviděl.

Neznámý (2011)

Dobrý film, ale něco mi tam chybělo.. Popravdě ani nevím co přesně. :-)

Rosemary má děťátko (1968)

Na tohle jsem se asi měl kouknout před těma čtyřiceti lety. Je pravda, že jsem byl dost unavený, když jsem se na to začal koukat, ale stejně strach ani napětí se ve mě neprobudilo. Jak píšu, kdybych to viděl před 40 lety, možná by stačilo před 20, tak by bylo hodnocení asi jiné. Nyní v roce 2011 2 - 3 *, dávám nakonec tři, protože na to jak to je starý film, tak se na to dalo koukat.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Myslím, že je to naprosto důstojné zakončení Harryho Pottera se vším, co jsem očekával. Nechyběl ani humor v podobě Weaslyho a napětí a hlavně akce bylo až dost. Film měl dobrý spád a byl zábavný od začátku do konce. Možná na konci ve scéně po 19 letech to bylo trochu úsměvné, ale celkově byl film asi nejlepší ze série HP. (Společně s vězněm z Azkabanu) Viděl jsem film ve 3D a můžu jen doporučit.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Popravdě to pro mě nebylo nic moc.. Přesto, že jsem nečekal nějaký zázrak, tak mi to přišlo málo akční, málo 3D a chvílemi i celkem nudné. Až na pár hlášek Deppa vlastně i málo vtipné.. Prostě už je to čtvrtý přilepený díl, který ničím zvláštním nezaujme, ale popravdě ani nějak extra neurazí. Byl jsem v kině na 3D s dabingem, věřím, že hlášky Johnyho Deppa v původním znění budou ještě lepší, ale kdybych viděl čtvrtý díl pirátů doma v neděli v televizi, tak by to v klidu stačilo.

Vlkodav z kmene Šedých psů (2006)

Nevim no, nějak mi to nesedlo. Film mi přišel zdlouhavý, do toho ta ruština a na závěr světelný meč s propíchnutým břichem...

Hra o trůny (2011) (seriál)

Po pěti dílech 4*. Tak nakonec po devíti dílech mění na 5*, tohle jsem opravdu nečekal a doufám, že to nebyl sen.. :-) Je to prostě seriál se vším všudy a ještě k tomu s překvapením!

Světová invaze (2011)

Mám rád mimozemšťany, celkem mám rád i vojenský filmy, ale bylo to moc americký.. Kdyby si dali tu snídani, tak to je za 4 :-D. Jinak boje udělaný pěkně a Sci-fi to je moje no. 3,49 *