Kill Bill (2003)

オーレン石井!勝負はまだついちゃいないよ! おーれんいしい!しょうぶはまだついちゃいないよ!

Milk (2008)

Velmi by sa mi to pacilo. Aj zimomriavky by som mal a aj slzy do oci by sa mi tlacili. Ma to len jedinu chybu. Nie som buzna. A nabuduce nieco o ludoch s inymi zaujmami :)

Adela show (2010) (pořad)

Na slovensku su dve veci, ktore su absolutne spolocensky neakceptovatelne. Nepocuvat Rytmusa a nemat rad Adelku. Dalsia sou, ktora vam v skratke dava 2 veci. Hovno a nic.

Robin Hood (2010)

Vynikajuce herecke obsadenie. Rasl sa nam pomaly ale isto zacina podobat na seriozneho tatíka s pohladom mileho medvedika, Cate je aj na svoju neobycajnu obycajnost neobycajne krasna vesnicanka a diabolsky pohlad Stronga je uz v jeho zneni uplna klasika. Chybiciek sa najde za plne vrece ale v poslednom case rad odpustam ak sa mi dostane zadostucinenia. Kraasna hudba prelina atmosferu filmu medzi rozpravkou a bojovym filmom velmi prirodzene a niektore pasaze su priam zimomriavkove ala "BraveHeart". Obzlast pasaz pred konecnym zuctovanim ked kamera kruzi ponad cvalajucimi konmi s doprovodnou hudbou bol krasny zazitok- cca.3 sekundy. Zhrnul by som to tak, ze Robin Dlhokroky je v skutku naivny ako 5 rocne dievca a pretiahnuty ako dobra 18ka. Ale to maju starnuci divaci ako ja velmi radi. Slabe 4.

Expendables: Postradatelní (2010)

Péšť a Mickey sa uporne snazia vyzerat ako Dolly Buster. Ale aj napriek tomu, ze ich ksichty vyzeraju ako hovno rozflaknute teniskou po chodniku,chcel by som chcel vyzerat presne ako oni! Fuck, ja uz nemam 12. Buda ale jasne hviezdi.

Sunshine (2007)

Za ten oficialny text distributora by som distributorovi pekne najebal ! Necitajte to!

Odpočítávání (2010)

S prizmurenym lavym okom, a teda aj pravym si dovolim povedat, ze ide o kvalitnu zalezitost. Pes osral serialovy saw look, kupenu hudbu a najhorsi herecky komparz / s vynimkou hlavnych 2-3 postav/ ked sa riesi problem ako tento. Nestava sa casto aby som opomenul vela dolezitych faktorov, ktore vplyvaju na celkovy dojem z filmu ale kde je snaha, tam to treba ocenit. Samotna myslienka vydierajuceho teroristu vs US LUDIA je sice velmi jednoducha ale originalny napad pouzit serum pravdy "ala S.L.Jackson" sa mi velmi pozdaval. Otazky a odpovede o tom kde konci a zacina ludskost, moralka, zlutovanie a dalsie pre zivot obmedzujuce veci by som tentoraz vynechal. Knowing is not enough! He has to see it !

Počátek (2010)

LDC, CHN a HZ su pani dokonali. Tak dokonali, ze pri ich pocinoch dostanem vzdy pocit, ze k dokonalosti chyba fakt len kusok. A to sa nestava casto. Nic lepsie sa v poslednych rokoch na platna kin nedostalo a v blizkej buducnosti asi nedostane. Objektivne treba konstatovat, ze vsetky hodnotenia pod 5* su neobjektivne.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Boze tietok komentare. To uz je v fakt v mode kazdu nudnu sracku hrajucu sa na inteligentne prechcane divadlo oznacit za uuuzasnuuu? Nuda k posrani. Po Serious Man ma uz vsak neprekvapi nic. Clovek by aspon tie kozy cakal.

Kick-Ass (2010)

Co by som dodal. Snad si len poznacim, ze je to moj 1500 hodnoteny film :-)