Očistec (1999) (TV film)

Netradicni pojeti westernu, kde te akce zas az tak moc neni. Je to az moc pritazene za usi. 50%

Záhada Blair Witch (1999)

Hodně dobře zahrané zoufalství od Heather, dobrá atmosféra. Jinak je ale také film dost nelogický (proč si furt hrají s mapou a kompasem, když stačí jít prostě podél řeky?). 70%

Doblba! (2005)

Ptákovina bez hlavy a paty. K tomu není co víc říct. 20%

Kokosy v pralese (1994)

Příjemný sportovní film s basketbalovou tématikou a zajímavým africkým prostředím. Příběh není nikterak originální, ale nuda to není. 65%

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Vzhledem k tomu, že příběh nemá hlavu ani patu a poměrně jsem se nudil, tak nemohu hodnotit lépe než průměrnou známkou. Scénáristická bída nemůže být zachráněna efektním vizuálem. 55%

Český žurnál - Dělníci bulváru (2014) (epizoda)

Celkem zajímavé, ačkoliv mně nepřinášející příliš nového. Největší slabinu dokumentu vidím v pomalejším tempu způsobeném přílišným přerušováním dlouhými oddělujícími statickými záběry s "dramatickou" hudbou. 60%

Prokletý ostrov (2010)

Skvělá kamera - kompozice záběrů, nájezdy, filtry, dobrá hudba a taktéž velmi dobrá atmosféra. DiCaprio podává opět povedený výkon. Zápletka je poměrně sofistikovaná s překvapujícím rozuzlením, ale všechno do sebe pěkně zapadá, za což asi může ve velké míře předloha, ale nebylo jednoduché to natočit takto dobře. Poklona před Scorsesem. 87%

Hoří, má panenko (1967)

Hezky zilustrovaná česká povaha, ale byla to hrozná nuda. Zasmál jsem se, ale jen párkrát. 35%

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Slabý scénář. Působí to jako odvárek Mission Impossible plný klišé s pokusem odlehčit to humorem. Příliš dobře to ale nepůsobí. 60%

Gejša (2005)

Pěkný film s výbornou hudbou, který je trochu pomalejší. Asi by mu prostříhání prospělo. 75%