Otevři oči (1997)

Zo začiatku som bol dosť skeptický, a hlavne stratený v tomto kúsku. Časom ma však dej vtiahol a zaujal. Dosť zložité dielko s veľmi zaujímavým príbehom. Koniec ma dostal, priam som ostal v šoku. Kto má rád zložité filmy, vrelo odporúčam. 80%

Cesta do pravěku (1955)

Kultový snímok zo starých čias. Na svoju dobu perfektne zvládnuté efekty k tomu zaujímavý príbeh štyroch malých dobrodruhov. Tento film ma vždy poteší a vždy si ho rád s úsmevom vychutnám. 80%

Afričan (1983)

Príjemná vecička toto. Príjemné prostredie africkej divočiny, zaujímavý dej k tomu úsmevné situácie. Dobrý relax a oddych. Happy end k tomu.. :) Nie je čo vytknúť. 75%

Simpsonovi: Maggie zasahuje (2012)

Krátke, príjemné prekvapenie zo sveta Simpsonovcov ma potešilo. Je to celé milé aj vtipné. Škoda že len 5 minút. 80-85%

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

A je to tu. Konečne som sa odhodlal na Harryho Pottera. :) Síce som nezačal prvým dielom ako by sa patrilo, ale aj tak. Časom to dobehnem. K veci.. Vizuálne perfektne zvládnuté. Parádne efekty, úžasné prostredie a zaujímavý dej. Napriek tomu, že som nevidel predošlé diely, ma to bavilo a celkom ma to vzalo. Nechýbalo napätie, smiech, prekvapenie.. Koniec ma fakt dostal(posledných asi 20 minút).. Tomuto filmu nemám čo vytknúť. 75 – 80%

Hrdina (2002)

Ďalšia kvalitka z východnej kuchyne. Vizuálne perfektne zvládnuté. Zhank si dal podľa mňa naozaj záležať. Perfektná kamera. Jet Li samozrejme nesklamal, klobúk dole. Koniec bol veľmi dojímavý a silný. Videl na DVD(dík segra :) ) 85%

Rango (2011)

Perfektný animák plný rôznych narážok na staré westernové pecky ale aj iné známe filmy. Film je plný výborného neinfantilného humoru. Výborne som sa zabavil. Režisér Gore Verbinski to perfektne zvládol a stvoril naozaj zaujímavé dielo, ktoré sa určite oplatí vidieť. Najlepší animák čo som videl, za posledný rok určite.

Expendables: Postradatelní (2010)

Zaujímavé oživenie slávnych "akčákov" z 80. tych rokov. Film je plný parádnych prestreliek, výbuchov a dobrých hlášok. K tomu hviezdne obsadenie hrdinov zo starých dobrých filmov, a máme tu výbornú oddychovku pre milovníkov akčných filmov. Čo viac dodať. Pri tomto filme sa mi na tvári objavil široký úsmev, a ostal tam až do konca. Už sa teším na dvojku.

Sněhurka a lovec (2012)

Od tohoto snímku som čakal trochu viac. Ako nebolo to zlé, celkom sa to dalo, no nebolo to nič moc. Trochu iný pohľad na všetkým známy príbeh o snehulienke, zavedený do trochu temnejšej atmosféry. Vizuálne to bolo zvládnutné na úrovni, to treba uznať. Slabšie miesta zachránil Chris Hemsworth. Mal som pocit, že to bolo až moc dlhé. 45-50%